Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexkapcsolatban szokás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatban szokás csókolózni akkor is ha nincs szex utána?

Figyelt kérdés
Véletlen összetalálkoztunk, kicsit félrevonoltunk csókolóztunk. Barátnőm szerint ez tök furi, mert szexkapcsolatban sokan szexnél sem csókolóznak, nem hogy akkor is csókolózunk mikor tudjuk hogy utána nem lesz szex. Pedig nem is vagyunk annyira fiatalok. Ez tényleg furcsa lenne?

2018. nov. 29. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az. Van ott más is nem csak szex.
2018. nov. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Boszorkány_ ***** válasza:
100%
Mi pl szoktunk néha. Megbeszélés kérdése:)
2018. nov. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem azokat akik szexkapcsolatban csak szó szerint szexelnek.


Ölelés, bújás, csók, simogatás. Intimitás. Én ezekre mindre vágyom, akkor is ha nem vagyok szerelmes és igénylem őket (adni és kapni is) egy szexkapcsolatban is.

2018. nov. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi mindig szoktunk.

Ölelkezés nő is, együtt aludni, összebújni, simogatni, puszilgatni egymást. És nem játszanak érzelmek.

2018. nov. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, főleg ha már nem vagytok tinik.
2018. nov. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha szimpi a nő akivel összejárok, akkor alap a csók.
2018. dec. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!