Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért olyan nehéz néhány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz néhány férfinek nőkkel ismerkedni és közelebb kerülni hozzájuk?

Figyelt kérdés
Magam is ilyen típus vagyok, de nem értem miért. Annyi visszautasítást kaptam már 2. vagy 3. randi után is. Pedig akkor már túl vagyunk az ismerkedés első részén, de valami miatt akkor döbbennek rá, hogy nem engem keresnek. Ugyanígy a szex is. Van, akivel már annyira közel jártam hozzá, de a következő alkalomra halasztottuk, volt, hogy miattam. Kár volt, mert következő alkalom már nem volt. Mindenesetre azt megtanultam, hogy amikor lehetőség adódik ott azonnal kell vele élni, mert szinte biztos, hogy másnap már nem is fogom érdekelni.
2018. nov. 30. 19:03
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Legalább te már randiig eljutottál, az is valami nekem még az sem sikerült. Én alacsony 170cm és ronda vagyok rossz kerekded arckarakterrel amiben semmi férfiasság nincs, a nőknek meg számít a külső maszkulin jelleg. Egyszerűen simán pattintanak, tovább próbálkozni meg nincs értelme, mivel mindig ők választanak, sosem a férfi.. A társkeresőnek nevezett vicc-et meg hagyjuk, mert ott csak gyökerek vannak többségben
2018. nov. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%

Azért, mert rosszul csináljátok. Én például sose úgy ismerkedek egy lánnyal/nővel, hogy egyből kapcsolat vagy szex. Én szinte minddel úgy kezdtem, hogy barátok voltunk és volt, hogy hamar megkedveltek úgy, hogy lett valami, de van, akivel évek után jöttem össze.

Persze volt akivel kapásból lefeküdtem, de akkor a helyzet is olyan volt, hogy nem volt más lépés :D

Nekem speciel a legjobb barátom is egy nálam egy évvel idősebb nő. Valamint az igazat megvalva, nőkkel sokkal könnyebben értek szót, mint a saját nememmel.

Ja meg amit sokszor megkapok, az az, hogy én sose nézem a mellüket, mikor beszélek velük.

2018. nov. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

A kettes vagyok.

Annyit még, hogy a hiedelmekkel ellentétben a csajoknál nem jönnek be annyira az ostoba macsó csajozós szövegek :D

A nagyja kinevet, egy része otthagy, és csak kevesen csapják szét a lábukat, de azoknak az önbecsülésük is kicsi.

2018. nov. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%

Még mindig a kettes vagyok :D

A magasság meg nem számít. Én 165cm magas vagyok és a jelenlegi párom 187cm magas, azaz 22cm-el magasabb nálam. Sőt, alig 4 barátnőm volt alacsonyabb nálam, a többi magasabb volt. 14 barátnőm volt eddig a mostanival együtt.

2018. nov. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
Tapasztalataim szerint azok ismerkednek nehezen, akiknek pszichés problémájuk van, vagy csak simán önző, öncélú a kommunikációjuk. Ezt pasiként mondom
2018. nov. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én nem vonom kétségbe a szavaid. Ha jóképű vagy akkor alacsonyabban is lehet egy kevés esélyed, de rondaként alacsony kombóval már nem.. Egyszerűen simán átnéznek az emberen, mintha ott sem lenne. A humort meg hagyjuk, mert az csak akkor számít nekik, ha a külsőd is passzol. Nem 1-2 hasonló alacsony ismerősöm egy stand-up os humoristát is lealázna a humorérzékével mégis egyedülálló és nem önszántából..
2018. nov. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Utolsó.

Nem tartom magam jóképűnek. Szerintem simán átlagos a külsőm. A külső sem akadály.

2018. nov. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A hetes és kettes vagyok.

Ha úgy állsz hozzá, hogy nincs esélyed úgysem, akkor nem is lesz esélyed.

2018. nov. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Figyu az is lehet hogy nincs veled semmi baj csak olyan a munkahelyed vagy iskolád ahol nincsenek lányok vagy nagyon kevés. Akkor nehéz a helyzet. Ha mondjuk ugy telnek el a napjaid hogy csinálod a dolgodat és nem találkozol egy lánnyal sem. Ilyen kor azt lehet lehst tenni hogy plussz dolgokat csinálsz tehát pulsz energiát kell befektetned hogy lehessen valami. El kell jár i bulikba ha nincs semmi akkor is jönni menni kell beszélgetni nem kerülni a számodra kellemetlen és nehéz komonikációs helyzetetket ha az ezt is fejleszteni kell. Ismerősöket kell gyüjteni elég ha beszélő vizsony van köztetek és joban vagyotok nem feltétlen kell hvernak lennie. Menned kell mindenhol ott kell lenne éa ottbeszélgetni tevékenykedni nem elleni mint a befőtt.
2018. dec. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!