Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nos a baratnommel egyutt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nos a baratnommel egyutt vagyunk 3 honapja celozgat az oral szexre de valahogy sosem jutunk el odaig. Becenevet adott a péniszemnek en is az ovenek de nem tudom mit kene csinalnom? Vagy hogy kozelitsem meg azt hogy anyukam jo lenne mar ha.

Figyelt kérdés
Ha valaki volt ebben a helyzetben vavy hasonloban akkor kerem segitsen. Nem vagyok egy felos gyerek valahogy biztos megoldom de kivancsi vagyok a velemenyetekre. Elore is koszi a segitseget :)
2018. dec. 1. 19:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy fél, béna lenne. Lazuljatok el. Mondjuk lehet jót tenne egy kis iszogatás előtte, hogy ellazuljatok, akkor nem annyira gátlásos az ember. Sok sikert.
2018. dec. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Fú az első előtt én is nagyon féltem (meg kicsit undorodtam is tőle). Aztán a barátom egyszercsak fogta a péniszét, és kérdés nélkül berakta a számba. Na, gondoltam mostmár mégsem köphetem ki, valamit csak kellene kezdenem vele. Szerencsére mindkettőnknek ez volt az első, így nem volt kínos, hogy átment egy kicsit bénázásba. Nyalni azonban sosem tanult meg, remélem a következő barátnője kioktatta.

Úgyhogy ne féljetek tőle, hajrá. Kezd el csókolgatni a nyakát, utána egyre lejjebb a hasát, húzd le a bugyiját és maradj is ott. Szerintem ha előbb te kezdeményezel és csinálod neki, akkor egy idő után neki is le fog esni, hogy viszonoznia kellene.

2018. dec. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Ezen mar tul vagyok en rendszeressen csinalom neki
2018. dec. 2. 18:17
 14/14 A kérdező kommentje:
Es szereti is nagyon eddig nem volt ra panasz soot az ellentete es igy tenyleg nem ertem a dolgot 😐😐😐
2018. dec. 2. 18:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!