Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az igaz, hogy a fiatal nők...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogy a fiatal nők többsége sok pasival szexel (t)?

Figyelt kérdés

Több nőismerősöm beszámolója alapján.


Az egyik három pasival szexel felváltva. A másik kifejezetten mondta, hogy huszonévesen minden héten más pasi vitte haza. A harmadik nyitva hagyta a kérdést, nem tagadta, de amikor rákérdeztél pontosan, mindig vigyorgott és sejtelmes metakommunikációval reagált. Egy másik, aki magyon kereszzénynek vallja magát, és annak is láttatja magát, egy időszakban minden buliban más pasival látták elmenni. Akiről meg soha nem gondoltam volna, az meg egyszer elszólta magát.


Nyilván magánügy, nem is ez zavar, hanem a tagadás, és a színjáték a mások előtt.


Engem nagyon zavarni ffi-ként, ha ilyen derülne ki a páromról.


2018. dec. 4. 17:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
73%
Igen. Szerinted miért nem mondjuk el soha az aktuális párunknak, hogy előtte hány másikkal voltunk? Próbáld csak meg kideríteni, és garantáltan falakba fogsz ütközni...
2018. dec. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
32%
Azért nem mondjátok el, mert akkor tudjátok magatokról hogy nem lennétek megbízhatóak, ez a másik nemre is igaz, és gyakorlatban is így van, tapasztalom...
2018. dec. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
21%
mért te nem ezt csinálnád ha nő lennél?
2018. dec. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
30%
Nem értem mi ezzel a gond. Én személyszerint utálom, ha valaki intim kérdéseket tesz fel nekem. Szerintem ez magánügy és az tud a szexuális életemről, akivel vagyok olyan bizalmi viszonyban, hogy elmondom neki. De szerintem rákérdezni nem illik. Legyen már mindegy, hogy az illető még huszon évesen is szűz-e vagy pedig minden héten mással dug. Csak rá tartozik.
2018. dec. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyet nem csinálok.Ha egy pasim van akkor csak vele.Amíg tart a kapcsolat nem jöhet szóba párhuzamos kapcsolat.Aki ilyet csinál az egy rendkívűl nagy ribi.
2018. dec. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

18 vagyok és eddig 1 sráccal voltam.

A korombeliek nagyrésze ennyi idősen kb. 3-mal volt már. (Beszámolóik alapján. )

De olyat is ismerek, aki ugyanannyi idős mint èn és szűz.

2018. dec. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
én sose kérdeztem meg egy csajomat sem arról hány pasival volt már előttem. nem tök mindegy?
2018. dec. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
82%
Hát nem tök mindegy.
2018. dec. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

attól hogy valaki keresztény és el megy a buli helyről csávóval az meg nem jelenti azt hogy meg is dugták vagy szopott

Engem is minden héten 2-3 pasi is kisért de egyikkel se volt semmi

pusztán csak veszélyes részén laktam a cigánysor után. És éjszaka egyedül nem biztonságos arra pláne egy lánynak mikor még fényes nappal is beléd kötnek pedig ez falu nem város....


24N

2018. dec. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Ez megint csak általánosítás. Én 26 éves vagyok, és csak egy pasival voltam / vagyok együtt. Nem is igazán hajt a "kíváncsiság", mert nagyon ragaszkodó típus vagyok. Ez teljesen személyfüggő.
2018. dec. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!