Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az miért bűn, ha valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért bűn, ha valaki kinyalja időnként a parkapcsolatban élő lányismerősét?

Figyelt kérdés

Most már tényleg nagyon sok pasi nem akar nyalni, számos nőnek azonban igénye lenne rá. És itt jön be a képbe az, hogy sok nő nem akarja elhagyni a pasiját, mert hát sok ideje együtt vannak együtt és hát csak egy ilyen dolog miatt nem akar felrúgni egy kapcsolatot, de mégis...


És itt jön képbe a csajnak egy olyan haver, akivel MAXIMÁLIS a bizalom, tehát nem mondd el dolgokat. És igen... ne leápolja rendesen a csajt, ő meg cserébe leszopja.


Egyesek szerint ez bűn.


Szerintem nem az. Más nőjével kavarni valahogy a férfi büszkeséget erősíti. Főleg akkor, ha a csaj egy nap az utcán szembejön kézen fogva azzal a lúzerrel, aki mit sem tud arról, hogy felszarvazták. Ilyenkor az ember szája széles vigyorra húzódik, majd miután belekortyolt a kezében lévő Pepsi-be, még nagyobb önbizalommal megy a randira, ahol ami egy újabb kaland a számára.


Ti hogy vagytok ezzel?


2018. dec. 9. 12:37
1 2
 11/18 Clay Morrow ***** válasza:
Majd ha a lúzer a szádba tapos és kitépi a nyelved azt is fogd fel csak haverkodásnak, ne verésnek.
2018. dec. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
És ha a te csajod nyalja ki valaki az se bűn erre gondolj barátom 😂
2018. dec. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Mert megcsalas
2018. dec. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
a Pepsi egy fos
2018. dec. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Rockarc ***** válasza:

Almodik a nyomor, eselyed sincs a csajra.


Vannak, akik a pillanatnyi kielegulese hajtanak, de oket en megvetem, amit ok persze serelmeznek. A parkapcsolatot lehet mazsolazgatni, de jo lenne, ha mindenki tisztaban lenne vele, hogy arukapcsolas van, az adott ember olyan amilyen, lehet nem nyal, de masban meg sokkal jobb. Ha nem felel meg, akkor pedig annak is megvan a modja, hogyan kell egy kapcsolatot lezarni, es masikat kezdeni. A megcsalas minden modja megvetest szul, na nem azokban, akik erkolcsi hullak, hanem abban aki ertekesnek tart egy embert, akinek ertek a parkapcsolat, az biztosan. Ok azok akik szamitanak, ok a jo emberek.


42F

2018. dec. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

"Más nőjével kavarni valahogy a férfi büszkeséget erősíti."


Nézd, én nő vagyok, szóval tény, hogy nem mindig vágom a férfi logikát.


Én például más nő használt bugyiját sem venném fel alapos mosás után sem.


Te meg kinyalsz egy nőt, akinek a hüvelyéből még szivároghat a partnere spermája - akkor is, a figyel az intim higiéniára - és ez büszkeséggel tölt el.


Nem akarok bántó lenni, de biztos jól lőtted be, hogy ha ebben a trióból van lúzer, akkor ki az?

2018. dec. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Tőlem kinyalhatod az asszonyt, miután telivertem, lelked rajta. Addig én iszom egy coca-colát...😎
2023. nov. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Az enyémet is nyalhatná valaki, mert én is csak dugni meg szopatni szoktam. Találhatna magának valami pnanyalót.
2023. nov. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!