Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nincs orgazmusom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs orgazmusom?

Figyelt kérdés

Lassan 4 hónapja élek nemi életet, a jelenlegi párommal veszítettem el a szüzességemet is.

A problémám az, hogy nem tudom eldönteni, nem vagyok biztos abban, hogy volt e egyszer is orgazmusom.

Imádom vele az együttléteket, kényeztet, felizgat, figyelmes, ezzel nincs probléma. Már a kommunikáció is javult ezen a téren, szólok neki mikor jó, mikor nem, kértem, hogy próbáljunk ki több pozíciót is, kísérleteztünk.

Azt viszont nem mondtam, nem is mertem mondani neki, hogy bizonytalan vagyok abban, hogy volt e egyáltalán orgazmusom. Talán pont azért, mert nem tudom és nem akarom megbántani, akár feleslegesen idegesíteni. Próbáltam e nélkül változtatni és próbálkozni, hogy jobb legyen.

Ő biztos abban, hogy minden alkalommal akár többször is elmegyek, (igaz, van is olyan, mikor többször érzem azt az érzést, amit az orgazmusnak vélek) de sosem játszottam meg magam az ágyban, kicsit hangosabb vagyok talán, de nem kiabálok állandóan, akkor is mikor nem érzek semmit.

Régebben volt olyan mikor éreztem, hogy most valami nagyon erős dolog jön és valahogy megijedhettem vagy talán valami miatt leblokkolhattam és befeszülhettem és ezért nem volt folytatása. Emlékszem, arra gondoltam, hogy túl erős ahhoz, hogy elviseljem és nem tudok mit kezdeni az érzéssel és ezért feszült lettem kicsit.

Lehet, hogy ez volt az orgazmus előszele és ha nem feszülök be akkor meglett volna?

Azért vagyok bizonytalan, mert isteniek az együttlétek, a legtöbbször érzem a megkönnyebbülést a végén, megfeszül a testem és nagyon jó érzés tölt el. Ugyanakkor sosem olyan, mint önkielégítéskor és ez a probléma. Azt hiszem sosincs meg az a menet felfelé és a végén a intenzív hüvelyösszehúzódás és az a tipikus érzés.

Ha nem tudnám milyen mikor magamnak csinálom, talán nem is gondolkodnék ezen, mert együttlétek után szinte sosem fordul meg az a fejemben, hogy nem mentem el (csak mikor később magamnak csinálom és érzem azt a másik érzést).

Egyre jobban kezd nyomasztani ez a dolog, nem tudom mit tehetnék, hogy csináljuk, hogy jobb legyen, honnan tudjam, hogy biztosan ez volt az aminek lennie kell?

Vagy egyáltalán összehasonlítható e az az orgazmus amit magamnak okozok és az, ami az együttlétekkor van vagy teljesen más a kettő?

Min változtassunk, mit próbáljunk ki, hogyan lehetne javítani a szexuális életünkön?


Minden tanácsot és ötletet előre is nagyon köszönök.



2018. dec. 11. 11:29
 1/9 anonim ***** válasza:

4 hónap az semmi


gyakorolj sokat, próbálj ki sok mindent és gyere vissza 4 év múlva.


ha akkor is problémád van, akkor többet tudunk segíteni

2018. dec. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha érzel valamit, de nem biztos hogy orgazmust akkor az biztosan nem az.
2018. dec. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Bizonyított tény, hogy van orgazmus örömérzet nélkül. Úgy értem a szinapszis és kémiai folyamat végbe megy mérhetően, ahogy az orgazmusnál szokott lenni, de nincs meg hozzá az érzés, mert stressz, fáradtság, gátlások, vagy betegség miatt nem úgy kódolja az idegrendszer ugyan azokat az ingereket.

Ez persze nem azt jelenti, hogy a te esetedben is biztosan ez van, de felmerülhet. Konkrétan említettél elég részletesen egy esetet, amiben megvalósultak a gátlásaid és félelmeid. Ez eleve mutat egy állapotot, hogy alapvetően nem tudod teljesen elengedni magad. Ahogy írták 4 hónap az semmi. Szóval még oldódsz majd bőven és még jobban összeszokhattok.

Viszont amit nem értek, hogy különböző képen írtad, hogy miért és hogyan jó a szex. Írod, hogy megkönnyebbülsz és nagyon jó érzés tölt el. Őszintén, akkor van itt olyan nagy probléma? Most lehet lehetne jobb is, de így is jó és gondolom szereted, szóval a legfontosabb alapok megvannak. A többi meg majd kikristályosodik.

De ha mindenképpen akarsz valami gyakorlati módszert, arra ott van a sablonos ilyenkor emlegetett metódus. Miszerint fogd meg a kezét és irányítsd te és úgy ahogy magadnak szoktad. Ha esetleg sikerül felvennie azt ahogy te szoktad és még sem sikerül ugyan azt átélni, akkor abból az is kiderül, hogy veled van a baj. Hogy még mindig sok a gát benned. Ami mint mondtam, majd elmúlik, szóval szerintem feleslegesen aggódsz még

2018. dec. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy benne biztos , hogy az volt e vagy sem, akkor ki merem biztosan jelenteni , hogy nem volt! Nyugodtan beszeld meg a paroddal. A negy jonap az meg nem sok, masztizz es ismerd meg a testedet - hidd el, van haszna! L
2018. dec. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt velem is, amikor elkezdtem nemi életet élni. Az sajnos nem orgazmus. Én is bizonytalan voltam addig, amíg el nem élveztem vele is ugyanúgy, ahogy maszturbálásnál szoktam. A helyzet is hasonló volt, a saját bizonytalanságom miatt ő is azt hitte, hogy minden oké, többször is elmegyek - mert először tényleg én is azt hittem, arra gondoltam, hogy biztos más, amikor partnerrel csinálod. 1,5 év alatt kétszer sikerült elmennem vele, aztán rájöttem, hogy igazából nincs olyan, hogy más orgazmus. Az orgazmus felismerhető és minden mástól megkülönböztethető érzés. Nem mondom, eléggé rosszul esett a barátomnak, amikor beavattam, becsapva érezte magát :/ Azóta meg azért nem tudok elmenni, mert mindketten görcsösen akarjuk.
2018. dec. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Masztinál hüvelyi vagy csikló orgazmusod szokott lenni?
2018. dec. 12. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Mindenkinek nagyon köszönöm a hasznos válaszát!


Ha ujjazom magam ugyanaz az érzés van, mint sexnél. Érzem, hogy jön az érzés, de valamiért valamitől mintha megijednék és befeszülnék, ezért elmarad az igazi orgazmus.

Igazán elmennem mindig úgy sikerül, hogy hasra fekve hintázom egy párnán vagy a kezemen.

2018. dec. 12. 10:49
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor gyakoroljátok úgy, hogy hasra fekve hintázol a kezeden, ő pedig hátulról hatol be.
2018. dec. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Nagy_Manitu ***** válasza:

Ne aggódj, ha átesel az orgazmuson,az nem lesz kérdés számodra...

VAn többfajtája, sde egyik semkérdéses!:))

Engedd el magad,s ne arra koncentráj hogy el akarsz élvezni,hanem csak arra hogy minél jobban élvezd....

Ne aggódj, akkor ha akarod, ha nem el fogsz menni!:)))

2019. jan. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!