Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van köztetek olyan, aki jó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek olyan, aki jó pasinak tartja magát, mégse kezdeményezett még nála egyetlen lány sem?

Figyelt kérdés
Ha igen hány éves vagy és van-e bátorságod képet küldeni magadról?

2018. dec. 13. 22:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Készülj a cunamira
2018. dec. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Te szeretnél kezdeményezni?😉
2018. dec. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Van. 40f
2018. dec. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Háát én nem tudom eldönteni, de elég jó csajok is mondták már hogy jó pasi vagyok. Nem nagyon jönnek oda kezdeményezni.

29 vagyok

2018. dec. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
4-es vagyok: Bátorságom lenne, ha tudnám biztosra hogy nem egy unatkozó csávó a kérdező.
2018. dec. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem vagyok jó pasi külsőre, de kezdeményezett már nálam több lány is.
2018. dec. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Azt esetleg elmondom hogy melyik oldalon találsz rólam :)

30/f

2018. dec. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Igen, unatkozó férfi vagyok és csak arra lennék kíváncsi, hogy milyen külsővel/karakterrel kell rendelkezni ahhoz, hogy anélkül is jó pasinal tarthassam magam, hogy nem kezdeményez soha egyetlen lány sem. Ugyanis már kezdem unni, hogy sok ismerős/kolléga/csoporttárs, stb osztja itt az észt, hogy egyrészt megszólja a többi férfit vagy a vékony, nőies lábai miatt, vagy a páva haja miatt, vagy az öltözködése miatt, miközben napi 6 órában van fenn 3-4 társkeresőn és ezzel a teljesítménnyel 2-3 hetente összejön neki 1-1 35-45 közötti milf vagy 20-30 közötti legalább 1 gyerekes anya.


És egyre több ilyen embert ismerek meg az életem során és azon túl, hogy elegem van már a vérszívásaikból, hogy "miért nincs már csajom" meg regisztráljak én is, őszintén szeretném megérteni, hogy az ilyen emberek miből nyerik ezt a mérhetetlen egót, hogy ők jó pasinak tartják magukat, ráadásul tipikusan azokat a karaktereket szólják meg, akiknek szemmel láthatóan mindig van nőjük, még ha félénk visszahúzódó srácok is, akiknél A LÁNY/NŐ kezdeményez.

2018. dec. 13. 22:40
 9/15 anonim ***** válasza:

én a fordítottja vagyok, teljesen átlagos és mégis sok csajnak bejöttem főleg a humorom és a laza stílusom miatt, másnak meg a céltudatos oldalam tetszett


nem biztos, hogy a külsőddel van baj

2018. dec. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Ha alapból nem jövök be senkinek akkor 100%-ban állítható, hogy a külsőmmel van a baj, hiszen ha a körítést leszámítjuk (sosem szállok ki sportkocsiból, magánrepülőgépből, nem a villanegyedben lépek ki egy kapun, nem elit nyaralóhelyen találkozunk, nem hordok milliós órát, Hugo Boss öltönyt, stb.), akkor a világon nem létezik olyan természetfeletti lény, amely ránézésre, pár másodperc alatt meg tudná állapítani, hogy bejövök-e neki mielőtt egyetlen szót is váltottunk volna.


A tapasztalat mégis az, hogy lehetnék akár a kórusnak öltözött Mátyás király is (annyira szakadtan azért nem nézek ki, képletesen értem), mégsem keltem fel még az aranyásók vagy a prostituáltak figyelmét sem. Ami 100%-os bizonyítéka annak, hogy csúnya vagyok, hiszen még olyan nők se nyomulnak rám, akiknek az a munkájuk, hogy bárkivel elmennek, aki fizet nekik. És semmiképp se mennék el soha egy prostituálttal, csak attól még rosszul esik, hogy még ők sem tartanak annyira vonzónak, hogy odajöjjenek.

2018. dec. 13. 23:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!