Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van köztetek olyan, aki jó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek olyan, aki jó pasinak tartja magát, mégse kezdeményezett még nála egyetlen lány sem?

Figyelt kérdés
Ha igen hány éves vagy és van-e bátorságod képet küldeni magadról?

2018. dec. 13. 22:09
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
*koldusnak
2018. dec. 13. 23:44
 12/15 anonim ***** válasza:
Miért is a bigének kéne kezdeményeznie? Nincsenek golyóid vagy mi?
2018. dec. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szerintem a jó pasiknál ugyis minimum 1 valaki probálkozik, az más kérdés hogy kinél mi a jó pasi. A férfiak nagyrésze jó pasinak tartja magát mert önbizalom az van. Nekem nincs bajom a külsőmmel, edzek igyekszem igényesen kinézni és elég sokan kezdeményeznek nálam. 25f
2018. dec. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Kezdjük ott, hogy nem is a csaj kell kezdeményezzen...:D

Menj oda, aztán csajozz!

Ne várd, hogy ők menjenek hozzád, mert maximum csak lotyók fognak.


A normálisabb réteg lehet, hogy pont azt várja, te kezdeményezz.

2018. dec. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem az a jó pasi, aki milfeket meg ilyen vén pcsákat tud megdugni. Ahhoz nem kell nagy művészet. Én csak tini lányokkal dugok, mert ők a fiatalok és ők a legjobbak.
2018. dec. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!