Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ha lefekszetek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha lefekszetek egy nővel, csak akkor akartok következő alkalmat, ha jó volt vagy akkor is, ha éppen nincs más?

Figyelt kérdés

Én csúnya vagyok és szerintem szexistennő sem vagyok, mégis akar második alkalmat és nem tudom, miért. Nem tudom elhinni, hogy velem lehet élvezni a szexet. Szex közben el tudom magam engedni, ez fura. Talán beletörődtem, hogy én nem vagyok értékes és emiatt nem görcsölök ezeken. Igaz, nem vagyok fadarab, szopni is szeretek, de nem vagyok nagyon tapasztalt, így gondolom annyira jó sem vagyok.

Ráadásul ez a férfi magas, izmos, jóképű... egyszerűen nem tudom elhinni, hogy tetszettem neki. Hogy élvezte a szexet.

Ezért kérdezem, hogy akkor is szeretnétek következő alkalmat, ha annyira nem volt jó, de épp nincs más? Vagy csak akkor, ha bejön a nő? Gondolom ha nagyon sz#r, akkor azért nem akartok még egyet...



2018. dec. 22. 14:19
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Létezik olyan, hogy összeszokás a szexben is! Ha az első alkalommal nem volt valami világrengető, de azért még bízni lehet a másikban, és ha látom rajta az igyekezetet akkor adok magunknak esélyt a második és sokadik alkalomra, az összeszokásra!

A Ti esetekben a leírtak alapján nem így látom a dolgot. Ha valóban annyira jó pasi akkor valószínűleg lenne lehetősége más lányokkal is ismerkedni/szexelni! De Ő téged akar! Örülj neki! És ezek után nehezen hinném, hogy ismerettségi körben nem vállalna fel! Ha mégis így lenne akkor tudni fogod és tedd lapátra, mert akkor nem érdemel meg téged!

2018. dec. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 Rockarc ***** válasza:

Megerositenem az elottem szolok velemenyet. Egy kapcsolat kiepitese soran a ferfaik sem kulonboznek nagyon a noktol.


Az elso randi utan eldol, hogy kulsoleg el tud-e fogadni.


Az elso csok jelenti a totalis elfogadast. Mondhatni atmentel az elso szuron. Ha ez rogton az elso randi vegen van, akkor meg tutibb a helyzet.


Az elso sex pedig a masodik szuro. Ha azutan is talalkozni akar, azt a ferfit mar megfogtad, minimum sexpartnerkent.


Onnantol mar csak az a kerdes, hogy akartok-e tobbet, kozos tervek, celok stb. A ferfi nem olyan bonyolult szerkezet, mint ahogy kepzeled. Sok sikert!


Ja meg valami, en nem szeretem ezeket a kategorizalasokat, hogy ez a no 6-os, vagy 8-as stb, de sokan uzik ezt a "sportot". Annyit el tudok mondani, hogy mivel mindenki mas, ezert siman elfordul olyan, hogy valaki siman jobbnak ertekel, mint onmagad, vagy a kornyezeted. Amugy a kulso nagyobb reszt allapot, nem pedig erdem, raadasul folyamatosan valtozik is. Szamomra jobban szamit, hogy valaki csinos tud lenni es ertelmes, mint egy jo genetikaval megaldott pofika, egy sotet es fennhejazo jellemmel.


42F

2018. dec. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm az újabb válaszokat! :)


Mivel abszolút nem találom magam értékesnek, így észrevettem, hogy sokszor félreértem az emberek reakcióját magammal szemben. Mint pl. itt, mikor végigfuttattam magamban ahogy szexeltünk, több jelen is volt annak, hogy élvezte az egészet. És hogy nagyon kívánt. Illetve még most is kíván.


Sok férfi kezdeményez nálam, csak a családom az önbizalmamat kiölte belőlem, valamint a volt barátom is tett róla, hogy így viszonyuljak magamhoz. Talán ez egyszer majd megváltozik. :) Képet nem küldök, de azért köszi :D

2018. dec. 22. 19:06
 14/23 anonim ***** válasza:

A jó szextől még szépülsz is! Az hogya férfi mit gondol, azt csak ő tudja! Ha nem kötelező semmi, egészen addig jönni fog míg nem akad "jobb", vagy beléd nem szeret, és azért jár majd hozzád. Ne agyalj azon, amin nem kell. Légy nyitott, kommunikatív, és kezeld a dolgokat egyszerűen. Ne azt kérdezd, hogy el fog-e vennei feleségül 2 hét után, de ha kérdésed van finoman felteheted neki. Csak ne kombinálj! Lehet hogy csak Te nem tartod magad szépnek!

F/60

2018. dec. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm, próbálom egyszerűen kezelni :) csak sodródni az árral.


Viszont azt leszögezném, hogy én biztos nem fogom a házassággal nyaggatni két hét után, ez eszembe sem jutna :) de még két év után se :D

2018. dec. 22. 20:16
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy kollégám, aki csak csúnyácska nővel tudta igazán elengedni magát. Ilyenekkel csalta az amúgy csinos, kívánatos feleségét.
2018. dec. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Komolyan? Ennek mi volt az oka? Önmagát leértékelte? Vagy nem tudod, annyira nem ismerted?


Most hogy mondod, ennek a férfinak évekig egy nagyon mutatós hölgy volt a barátnője, csak aztán szétmentek, elvileg a nő megcsalta... akkor lehet, hogy ezentúl nem bízik meg a szép nőkben, úgy gondolja, a csúnya úgysem csalja meg? :D


Én hülye meg már kezdtem elhinni, hogy szépnek talál...


Köszönöm, hogy ezt leírtad! :)

2018. dec. 23. 21:53
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Ő még egy régebbi kor gyermeke volt. A szopás az ő idejében nem volt annyira magától értetődő, és ő is megalázónak érezte a nő részéről. Ezért az állandó és szép partnereitől nem is merte kérni.

Én más okból nem vagyok oda a látványos csajokért. Valamikor régen az első komolyabb kapcsolatom a gimi örökös szépségkirálynőjével köttetett. Egy évig tartott, de ez alatt az idő alatt sohasem láttam smink nélkül. Reggel bezárkózott a fürdőbe, és addig elő se jött, amíg tökéletes nem volt az arca. Szinte úgy nézett ki, hogy mindketten ugyanabba a nőbe vagyunk szerelmesek.

Akkor megtanultam, ( s később a fiamnak is azt tanácsoltam) hogy hosszú távra nem a legszebb nőt kell választani, hanem aki a legszebbé teszi az életünket.

2018. dec. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Most ez komoly? :D megalázónak érezte a szopatást, ezért a szép nőkkel nem csinálta? Tehát a szép nknek eleve értéket tulajdonított a csúnyábbakat, meg lenézte...? Jó, mondjuk férfiak, miért lepődök meg. Még azt is meg kell becsülni, ha némelyik emberszámba veszi a nőket.


A te esetedben pedig hozzátenném, hogy nyilván nem minden nő, aki szép, csak öbmagába szerelmes. De igen, mindannyiótok elköveti azt a hibát, hogy csak a külsőt nézi, a belsőt nem. Bár látom te levontál belőle egy tanulságot, ez mindenképpen dicsérendő. Amit aztán a fiadnak is tovább adtál.


Köszönöm, hogy ezeket leírtad!

2018. dec. 24. 15:41
 20/23 anonim ***** válasza:
Ha nem volt jó akkor kiverem! Akkor is ha nincs más! De ha jó volt akkor lesznek további alkalmak!
2018. dec. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!