Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Mennyire gond az ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mennyire gond az ha egyáltalán nem tudok féltékeny lenni?

Figyelt kérdés

Sokszor látom, hogy a nők direkt a féltékenykedős pasikra buknak. Az olasz meg arab szeretők is rettentő népszerűek a nők körében, akik ilyen temperamentumos, lobbanékony természetűek, és a legkisebb félrekacsintásra is kiakadnak és hadonászni veszekedni kezdenek.

Nyilván ennek az az oka, hogy a nők így azt érzik, hogy a pasi mennyire rájuk figyel és, hogy milyen fontos nekik, ezért buktak a féltékeny pasikra.


De mit csináljak akkor én? Mert én egyáltalán nem tudom féltékeny lenni. Tőlem teljes mértékben idegen a féltékenységnek a legkisebb gyertyalángja is.

Ez mennyire jelent gondot?



2018. dec. 22. 22:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
hat jo neked bszki
2018. dec. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel :) 23/F
2018. dec. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%

Aki nem féltékeny soha ,az nem szerelmes vagy csak azt hiszi ,hogy szerelmes ....

L

2018. dec. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Semennyire
2018. dec. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

#3


Téves. Az én filozófiám szerint ha valakit szeretek akkor nem vagyok rá méltó, hogy korlátozzam az ő szabadságát. Amondó vagyok, hogy ha itt-ott el is követ hibákat a másik, de szeret engem akkor megbocsátom neki. Ameddig tényleg szeret engem, addig nem érdekel az sem ha néha félre is lép, mert tudom, hogy egyikünk sem tökéletes és mindannyian hibázunk néha.

Egyébként meg az az én hibám lenne ha megcsalnának, mivel az azt jelenti, hogy nem tudtam mindent megadni neki, és ezért csalt meg engem.

2018. dec. 22. 23:09
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha találsz egy partnert akiért mindent megtennél és érzed azt a megmagyarazhatatlan érzést, hogy csak ő kell neked, teljesen beleszerettél akkor muszaj, hogy féltékeny legyél. Mert a szerelem ilyen, ez pszichológiai dolog az embereknél. És igen nekem teljes mértékben gond lenne. Persze az is, ha túlzottan féltékeny valaki, a cél nem is féltékennyé tevés, de kell, hogy legalább minimálisan érezzem, hogy csak magának akar, fontos vagyok neki.
2018. dec. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez kellenne,h legyen normàlis.semmi gond nincs ezzel
2018. dec. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz az lenni játszd meg
2018. dec. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
en se vagyok feltekeny soha. minek legyek? ha meg akar csalni akkor megfog, viszont akkor rogton megy js a levesbe. ha meg azt akarja, h feltekeny legyek, h erezze, h fontos akkor keressen mast, nekem az ilyen gondolkodas nem fer bele.
2018. dec. 23. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Az tény, hogy minél könnyebben megkapja valaki a nőket, annál könnyebben is engedi el őket. Ráadásul ez az elengedés egyre könnyebb, ahogy nő az elfogyasztott nők száma. Persze aztán úgyis beüt egyszer a ménkű, eljön a nagy szerelem, annál majd lesz féltékenység is.
2018. dec. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!