Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az önbizalomhiány mellett mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az önbizalomhiány mellett mi bajuk van még a nőknek, akik fiatalok és mégis 40-es,50-es férfival szexelnek?

Figyelt kérdés

Tudom kevés ilyen van, akik önszántukból és nem pénzért csinálják ezt, de mégis akad egy-kettő.

Azt ne hozzátok fel, hogy esetleg a férfi különleges valamiben, mert elröhögöm magam.


2018. dec. 24. 17:01
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
Elég megnézni miket írsz, aztán ne csodálkozz, hogy helyetted egy idősebb FÉRFIT választanak a kortársaid.
2018. dec. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:

Én nő vagyok, ennyire nehéz szöveget értelmezni?

A környezetemben senki sem érti, hogy egy fiatal lány miért vonzódhat egy 40-es férfihoz, a pénzen kívül.

2018. dec. 24. 17:37
 13/38 anonim ***** válasza:
76%

Nekem nincs önbizalomhiányom köszi, egyszerűen csak érettebbnek látok egy idősebb férfit.

Ők még tudják mitől férfi a férfi és mitől nő a nő.

Nekem nem kell ecsethajú anyucival élő phöcsméregető kisfiú. Ennyi.

2018. dec. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
43%
13-as. Jól összefoglaltad. Köszi!
2018. dec. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:

# 13

Van egy rossz hírem: de igen, önbizalomhiányod van.

Az a lényege az önbizalomhiánynak, hogy magadról nem tudod megállapítani. Mert egészséges nő nem fog apjakorú férfival leállni, hiába is magyarázod meg magadnak, hogy nem szereted az ecsethajúakat és ezért vagy egy idősebb emberrel.

Plusz szerinted ő miért van veled? Csak a puncid kell neki, meg a feszes bőröd, ennyike. Öregedni fogsz, akkor le fog cserélni egy másik önbizalomhiányos lánykára.

2018. dec. 24. 17:47
 16/38 anonim ***** válasza:
43%

Nyilván egy kis kötekedős picsha jobban tudja nálam és a páromnál :)

Köszi hogy megtérítettél :)

2018. dec. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
47%

"Van egy rossz hírem: de igen, önbizalomhiányod van."



ha te mondod

2018. dec. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
43%
Van egy rossz hírem aranyom. Te is öregedni fogsz és a veled egykoru pasid le fog majd cserélni egy fiatal nőre. És hiába mondod hogy nem, de így lesz, mert ezt te magadról nem tudod megállapítani. De nyugi csak a feszes bőre a puncija kell neki.
2018. dec. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
46%

Jajjj!


Feminista Rozália, akit karácsonykor a kutya sem piszkál meg, most jól kioszt mindenkit.


Drága, ülj már bele valamibe (ha már valakibe nincs), hogy kicsit lenyugodj!


Boldog karácsonyt!


F, 44

2018. dec. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:
Én is lecserélhetem őt egy fiatalabb pasira, aranyom.
2018. dec. 24. 18:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!