Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, mennyi pénzért engednétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mennyi pénzért engednétek, hogy egy idegen férfi szopogassa a lábujjaitokat, nyalogassa a talpaitokat, szimatolja, csókolgassa, arcba temesse, masszírozza?

Figyelt kérdés
2018. dec. 25. 21:03
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem a vadaspark ünnepekkor zárva tart.
2018. dec. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Egy ájfon nyócasért bármit csinalhatsz a lábaimmal
2018. dec. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Engem is èrdekelne, de szerintem 0.
2018. dec. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
Ebbe mi olyan izgató hogy még fizessen is érte valaki ? Csak te lehetsz ilyen elmebajos.
2018. dec. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
esküszöm bár én is ismernék ilyen foggyosokat, hihetetlen milyen egyszerű lenne pénzt keresni.
2018. dec. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
Nagyon sokba fájna az neki...
2018. dec. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire látszik az előbbi válaszokból a szexuális tapasztalat hiánya. :))


Pénzért nem bszok. Hál' Istennek és Édesapámnak meg magamnak tele vagyok. Nekem alapból csikis a lábam, de a cipőket imádom, a harisnyákat is. Ha egy férfi bejön és jó vele a szex, és ilyen fétise van, akkor nyugodtan csinálja, élvezném, hogy élvezi. Nekem különdöbben nem adna plusz, de izgató ez is. Pénzért minek? Cserébe inkább dugjon meg jól. Ha megvan a kémia, akkor összejárhatunk, ennyi.

2018. dec. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 mikeXxX ***** válasza:

Minden nap felrakod ezt a kérdést rengeteg prosti van számodra ezek ismeretlen oldalak ? Vagy netán még arra is életképtelen vagy hogy felhívj valakit ?

Nekem is van vágyam de nem kérdezgetem itt minden nap istenem komolyan azt mondom találj már valakit mert már unalmas ez minden nap ! 39f

2018. dec. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
5-ös kommentelő én is fizetnék neked ilyesmiért
2019. jan. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!