Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Be lehet hozni 26-27 felett,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Be lehet hozni 26-27 felett, amit az ember kihagyott? Elsősorban szexuális téren értem.

Figyelt kérdés

Mindig arról álmodoztam, hogy lesz egy olyan partnerem, akivel a legtitkosabb vágyaimat kiélhetem, beletanulunk együtt a tantrikus szexbe, és egész öregkorunkig rendszeresen élünk nemi életet. Ezt valamivel nehezebbnek bizonyul megvalósítani, mint gondoltam. Elenyészően kevés szexuális tapasztalatot szereztem 26 év alatt, ahhoz képest, hogy kb. 8 éves korom óta szinte minden áldott nap vágyakozom (nem elsősorban a szexre, van egyfajta fétisem, de ez lényegtelen). Gyakran elgondolkodom rajta, hogy mennyire elképesztően aránytalan ez a rengeteg meddő vágy a mákszemnyi valós tapasztalathoz képest, amit szereztem. Pedig már elég régóta elég konkrét ötleteim vannak, hogy miket szeretnék megvalósítani egy kapcsolatban. Gyakorlatilag olyan, mintha már rég be lenne rendezve a babaszoba és meglennének évekre előre a családi programok, ki lenne választva a leendő óvoda, iskola, keresztszülők, stb., csak épp nem jönne össze a gyerek.


Azon is el szoktam gondolkozni, hogy gyakorlatilag a fiatal éveim java ment el így, anélkül, hogy ezt időben megértettem volna. Ha mától kezdve minden nap megállás nélkül élném ki magam egy partnerrel, talán azzal tudnám behozni az eddig elmulasztottakat, de sok múlik azon, hogy milyen az a partner. Ti erről mit gondoltok? Van valaki, aki ezt végigjárta, és happy end lett a történetének a vége? Vagy akivel ez történik, az jól már nem jön ki belőle?


2018. dec. 27. 00:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Fiu vagy lany vagy?
2018. dec. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nyilván fiú, szerintem ez elég egyértelmű a kérdésből. Őszintén, nőnek mikor vannak ilyen problémái?
2018. dec. 27. 00:33
 3/13 anonim ***** válasza:
31%
Nőknek nincsenek ilyen problémáik. Te viszont már jó eséllyel lemondhatsz mindenről.
2018. dec. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Úgy beszélsz, mintha legalább 80 éves lennél és szűz.

Most nem tudom, hogy ezt a behozást egy partnerrel gondolod, vagy több egyéjszakás kalanddal, de nyilván nem vagy elkésve 30 évesen. Engem pl. egy 40es pasi környékezett meg a múltkor, elmesélte minden perverz szexvágyát, és arra kért legyek partner benne, mert általában a nők bevállalják. Illetve, hogy a 24 évestől a 40ig minden korosztály megfordult már az ágyában. Lehet a fele duma kamu volt, bár őt elnézve nem hiszem. Úgyhogy ezzel csak azt akartam mondani, hogy 30 felett is van élet, sőt én pl jobban is vonzódom az idősebb korosztályhoz, mintsem a korombeliekhez, úgyhogy fog még bőven akadni partner, akikkel kiélheted a vágyaid.

2018. dec. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem be lehet hozni
2018. dec. 27. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Mickbro ***** válasza:

Nem kell behoznod semmit, ez egy hülyeség, ez nem futóverseny.

Nyilván, ami elmúlott azt már nem tudod megváltoztatni, ha csak nincs időgéped, de akkor engem is vigyél!!!

2018. dec. 27. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
26 évesen nem vagy elkésve. Még simán tudod pótolni a dolgokat. Így legalább érettebb fejjel tudsz belevágni.
2018. dec. 27. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 K.L.Kiss ***** válasza:
A kérdésfeltevés alapállása hibás, téves, rossz! A szex "leglényege" nem a technika. (legfeljebb futó kalandok esetén), hanem a szerelem mélységének intenzív átélése. Akkor pedig nem az lesz a kérdés, hogy Te hogyan szeretnéd, mit szeretnél átélni, hanem az, hogy miként tudod a szerelmednek lehetőleg a számára legboldogítóbb élményt szerezni. Ha nem ez az alapállás vezérel, akkor nem vagy szerelmes, esetleg rendkívül önző vagy.
2018. dec. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

"Úgy beszélsz, mintha legalább 80 éves lennél és szűz."


Nem én beszélek úgy. Nézd meg az eggyel előtted levő válaszolót! :D


"Most nem tudom, hogy ezt a behozást egy partnerrel gondolod, vagy több egyéjszakás kalanddal, de nyilván nem vagy elkésve 30 évesen. Engem pl. egy 40es pasi környékezett meg a múltkor,"


Jó, hát kb. idáig figyeltem rád. Nő vagy, vagyis tök más szabályok szerint játszol, egyszerűen nem rád vonatkozik a kérdés. Nő simán behozhat bármikor bármit. Férfiak válaszait várom.

2018. dec. 27. 16:15
 10/13 A kérdező kommentje:

"A kérdésfeltevés alapállása hibás, téves, rossz! A szex "leglényege" nem a technika. (legfeljebb futó kalandok esetén), hanem a szerelem mélységének intenzív átélése."


Remek. És vajh honnan lesz szerelmem, ha nem keltem fel a lányok figyelmét? Csak úgy érdeklődöm. Nagyon szép, amit itt leírsz, csak az egész életem elmehet azzal, mire egy normális lányt találok, aki éppen nem foglalt. Bár bevallom, olyan lánynak örülnék a legjobban, akinek én vagyok az első barátja. Ez is egy nagy lecke számomra az eddigi életem alapján, hogy akárki akármit mond, mindenkinek nagyon számít az első bevésődése, és teljesen más az, akinek már van kihez viszonyítania, meg hoz titkokat a korábbi életéből. Persze ezeket a világért nem mondanák el az embernek kamaszkorában a felnőttek... ahogy azt se, mennyire q**vára meg kéne becsülni azt, ha egyszer már találsz valakit, mert sokkal ritkábban talál az ember lelki társat, mint gondolná. Igazából én a szüleimre vagyok b...ottul mérges, mert nem kaptam tőlük elég életbölcsességet, csak arra futotta nekik, hogy cseszegessenek egy-egy rossz döntésem után...

2018. dec. 27. 16:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!