Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, van köztetek akinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, van köztetek akinek nem csak a külső számít?

Figyelt kérdés

Hogyan lehet felismerni azokat a nőket, akik nem külső alapján (és nem is pénz) alapján választanak partnert?


Valahogy jó lenne már az előtt tudni, hogy odamegyek valakihez. Értitek. Gáz az elutasítás :-/ Egy kicsit összetörök miatta, úgyhogy mióta egyedülálló vagyok, nem is próbálkozom


A korotokat odaírnátok?

Köszönöm.



2018. dec. 31. 00:36
 1/10 Blr17 ***** válasza:
65%
Ilyen nö már nem nagyon van. Nekem csak annyi az elvárásom hogy normalis legyen es elfogadjon igy. De 2 éve nem találok baratnőt. Nagyon kevés a normalis
2018. dec. 31. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

legyél normális, mindenkinek számít valamennyire a külső, megfelelő belsővel sok esetben kompenzálhatsz


de ne várj hogy egy igénytelen csövessel bárki összeálljon, főleg ha esetleg egy 10/10-es diplomás jól menő nőről van szó aki elért valamit az életben

2018. dec. 31. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
Nincs olyan h nem szamit a kulso
2018. dec. 31. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Van
2018. dec. 31. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%

Ez fordítva is igaz àm! Kevés olyan férfi van aki nem külsőségek miatt dönt. A mellméret, popsi méret,alak azért nektek is fontos.

És akàrhogy is nézem, az igazi férfi is kezd kihaló félben lenni!

Akinek nem inge..

2018. dec. 31. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azért vannak még normálisak. Nagyon sokat számít a pasi kisugárzása, stílusa. Van, hogy kinézetre annyira nem jó a pasi, de mellette olyan dumája van, kedves, intelligens, stb, hogy eltörpül a kinézete mellette.
2018. dec. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Aki olyan kövér, hogy már nem kell senkinek, annak nem fog számítani a külsőd.
2018. dec. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ismerd meg aztán kiderül hogy mire hajt, amúgy vmennyire fontos a külső, de vannak még normális lányok csak őket nem veszik észre...
2018. dec. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az első számú szempontjuk a külsőd, férfias megjelenés hosszúkás szögletesebb arc, magas, edzett (nem = a szétkokszolttal). Bennem ezek nincsenek meg, nem is volt komoly kapcsolatom sem, és nem is lesz, alacsony ronda férfiként.. A humor csak akkor számít, ha teljesíted a külsőre szabott követelményeket.. Nem 1-2 alacsony (170cm) jó humorú férfit ismerek, akik egy stand-upost is lealáznának mégis egyedülállóak és nem önszántukból. Sok nő 35 évesen is kb 15 éves szellemi és érettségi szinten van. Én már feladtam, nem mutatom ki a csalódottságomat, de próbálkozni sincs értelme a garantált kudarc miatt.. 32/f (nem kérek privát üzenetet, előre is köszönöm!)
2018. dec. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Basszus nem is gondolnám, hogy ennyi önbizalomhiányos pasi van. Sok szerintem már bebeszéli magának, hogy úgysem kellene senkinek. Meglátszik az ilyen egy pasin, és egy nő sem akar lelkisegélyt játszani.
2018. dec. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!