Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfi tanárok/professzorok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi tanárok/professzorok, észre szoktátok venni, ha egy diáklány oda van értetek, vonzódik hozzátok stb? Esetleg leállnátok tanítvánnyal flörtölni? Vagy ha úgy alakul, meddig mennétek el vele? Elhinnétek neki, hogy nem csak a jobb jegyre megy? 20/L

Figyelt kérdés

Ezalatt most nem azt a szituációt értem, amikor a buta kislány naivan odavan a jóképű tanár bácsiért. Már jó ideje észrevettem, hogy a 40+ koroszály az esetem. Szerintem azért találom vonzónak, mert általában már érettek és tapasztaltabbak. Illetve tetszik, az is ha valaki okos, és ha tanár az illető, nyilván arra asszociálok, hogy elég tudással is rendelkezhet. Már gimnáziumban észrevettem, de most egyetemen pláne előjön. Látom, hogy ért ahhoz amit tanít (főleg ha ott van a neve előtt a "dr") és ez beindít bennem valamit. Egyszerűen izgat, ahogy magyaráznak, ahogy valami újat tanítanak átéléssel. Valószínűleg van egy kis apakomplexusom is... :)

Gimnáziumban volt aki észre is vette, hogy szimpatizálok vele, viszont volt olyan akinek én vallottam be később, mert ő nem gondolta volna. Most egyetemen is van pár tanár, akik úgymond nagyon bejönnek, és magamat ismerve biztos próbálkozni fogok náluk óvatosan.

Rosszindulatú "oltogató" kommentelők kérem kíméljenek, tudom, hogy ez nem tejesen normális, már magamtól is rájöttem... de nem tehetek róla, egyszerűen úgy érzem ez gyengém, tüzelek, ha a közelemben vannak. Nagyon sokat fantáziálok órán (egyenlőre nem részletezném, hogy miket), sajnos néha a tanulás rovására.

Ha lehet, értelmes válaszokat szeretnék, de véleményeket, tanácsokat, ötleteket is szívesen fogadok, azért írtam le a dolgokat az én szemszögemből. :)



2018. dec. 31. 21:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Jobb mint a kabaré hogy milyen indulatokat vált ki egy elméleti kérdés.. Bezzeg senki nem akarna vagy kevesebben lecsukni egy középkorú tanárnőt ha egy picit bevezeti a középiskolás fiúcskát a szex rejtelmeibe..
2018. dec. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
19%

#11

De, én őket is lecsuknám.

Egyébként arra céloztam, hogy elég szomorú dolog hogy csak azért kivételeznek valakivel mert pinája van, és tulajdonképpen nem csak az iskolai dolgokra korlátozódik ez.

Ez a kettős mérce.

Amúgy nem véletlenül van benne a szabályzatban hogy tanár és diák között tilos a szexuális viszony, nem beszélve a munkahelyekről, ahol szintén tilos a munkatársak közti viszony, persze tudom hogy ezt a legtöbben leszarják, ilyen hozzáállással nem is lesz előbbre az emberiség, és ez nagyon szomorú.

2018. dec. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

#12

De ha úgy nézzük, nem csak ilyen téren van kivételezés, akkor ennyi erővel az se jobb amikor valaki rokoni kapcsolatokkal jut előrébb.

Szerintem nem mindenhol tiltja a szabályzat, de nyilván erkölcstelen.

Az meg megint más, amikor a tanár erölteti a kapcsolatot a befolyásolható kiskorú diákkal. Inkább azt kéne büntetni, nem azt, amikor két felnőtt ember között alakul ki vonzalom.

2018. dec. 31. 23:34
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Én egyetemeken tanítok, főleg külföldön, és igen, észrevenni, ha valaki levetkőztet a szemével, vagy óra után odajön és pont az indokoltnál 20 centivel közelebb áll, stb... :D Kicsit zavarba ejtően tudnak viselkedni a lányok, de nálam tabu hogy diákommal kavarjak, bár ilyen korú lányokkal megesik:) 30/F
2019. jan. 1. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
88%
Rövid ideig tanítottam gimnáziumban huszonévesen, és teljesen egyértelműen látszott, hogy melyik 15-17 éves kiscsaj van oda értem. Mindenben odatették magukat, tanulnak, jelentkeznek, mindenben segíteni akarnak nekem, stb. Meg a nézésükről is látszik már. Persze egy egyetemista csaj ezt már sokkal jobban tudja leplezni. Én pedig teljesen eltekintettem ettől a dologtól, és próbáltam figyelmen kivül hagyni.
2019. jan. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

1., Egyetemen nem tabu, hogy a tanár a diákjával járjon. Igaz, nem is szokták nyíltan felvállalni. De tanársegéd-diák viszony nem ritka, amiből aztán család is lesz, sok ilyet hallottam már. 40 feletti oktató esetében ez már más tészta, ha házas/elvált, akkor pláne problémás.


2., A legtöbb férfi tanár maximum viszonyt folytatns a diákkal. Ergo feszes test, szép lány, időnként összebújni, lelkizni pont jó, de hosszú távra kb 10% esély, ha van. Emiatt pedig sérülhet érzelmileg mindkét fél.


3., Én is hallottam legendákat, sz.punk a jobb jegyért és társai, ilyenkor általában maga a lány kezdeményez. Egy intelligens diák nyilván tanul már alapból, szóval kétlem, hogy normálisabb lányoknál előfordulna ilyesmi.


4., A tanárok is emberek, nyilván stírölik a fiatal hölgyeket. Az egyetemisták pedig alapból 18 felett vannak. Egynémelyik ráadásul ahogy felöltözik...


5., Kicsit hasonló helyzetben vagyok, mint a kérdező. Imádom az okos embereket, rajongok értük és tetszenek az idősebb pasik. Nekem tényleg apakomplexusom van. Én is fantáziálgatok, de a józan eszem azt súgja, ebből hosszú távon úgysem sülhetne ki igazi kapcsolat...:(

2019. febr. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!