Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális reakció ez a barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális reakció ez a barátnőm részéről?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt, és kicsit fel akartam dobni a szexuális életünket. Bedobtam neki ötletnek, hogy felvehetné ezt a ruhát, erre ő teljesen kiakadt. Azt mondta hogy beteg vagyok, és soha nem venné fel. Nem értem mi a baja. Tényleg olyan nagy kérés ez? A kép a ruháról:


[link]



2019. jan. 13. 11:50
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
2019. jan. 13. 11:51
 2/21 anonim ***** válasza:
72%
én ilyet nem adnék rá. én amit sexynek tartom azok a bugyik, melltartók, vagy póló/pulóver/pizsoma úgy hogy alattuk nincs melltartó hogy alá nyulhassak vagy nézhessek. szerintem ezek sokkal élvezetesebbek mint ez a búvárruha
2019. jan. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
82%
Nézd, neked kell tudnod a barátnődnek mi jön be. Én személy szerint bevállalósabb lány vagyok, szeretem a merészebb darabokat is, meg az ilyen "furcsábbak" sincsenek néhanapján ellenemre, de ezt biztos nem húztam volt fel. Az egész ilyen bőr/latex vagy nem is tudom miből van ami tapad. Beleizzad, rátapad az egész testére, baromi kellemetlen tud ám lenni. Miért nem adsz akkor rá valami szexi fehérneműt, combfix, harisnya, body stb...
2019. jan. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Semmi baj ezzel

Szerintem szimplán nem jön be neki ez a testhez simuló latex.

2019. jan. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Hát ilyet én sem vennék fel az tuti
2019. jan. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
1-2. Engem a "szexi fehérneműk" nem izgatnak fel. Sose indított be a csipke és hasonló dolgok. Ezek a csillogós tapadós cuccok viszont nagyon.
2019. jan. 13. 12:17
 7/21 A kérdező kommentje:

Bugyiból, harisnyatartóból, ezek tetszenének:


[link]


[link]

2019. jan. 13. 12:21
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát fura egy izlésed van :)
2019. jan. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudnám hogy a pasimat ez nagyin beindítja akkor felvenném de magamtól sosem mert nem szeretem az ilyet.
2019. jan. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
A pasi kedvéért simán felvenném, hogy örömet okozzak neki:)
2019. jan. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!