Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak olyan párok, akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan párok, akik hosszabb ideje együtt vannak, mégsem voltak még "együtt", szexuális értelemben?

Figyelt kérdés
Van, aki nem is vágyik rá?

2019. jan. 29. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:

A szociális kapcsolatokban bármi előfordulhat.

Sok olyan embert ismerek, aki nem vágyik rá (mondjuk nincs is senkije). És kevés olyan embert ismerek, akik hosszabb ideje együtt vannak, de nem szexelnek. Ez szerintem ritkább. Azért, mert az együttlét és a megismerés egyik foka a szex, ráadásul ez nem is sokára következik az ismerkedésben. Szerintem max 1 hónapon belül be kell következnie, különben nem sok értelme van a barátságnak:) Az hogy évekig ne legyen semmi az azt is jelenti, hogy nem túl mély a barátság:) Márha érted mire gondolok.

2019. jan. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
15%
Ha két ember között nincs szex, akkor ők csak barátok. Nem nevezhetőek egy párnak.
2019. jan. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Yskirde ***** válasza:
Attól függ mi számít hosszabb időnek. Vannak olyanok igen, vannak akik házasságig várnak stb.
2019. jan. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

2-es, ezek szerint azt mondod, hogy az aszexuálisoknak soha sem lesz párjuk.


A kérdésre válaszolva az aszexuálisok például.

2019. jan. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen jöttem össze a mostani barátommal. 16 évesek voltunk mindketten mikor elvesztettük együtt. Most 22 évesek vagyunk házasok és van egy csodaszßp kislányunk.
2019. jan. 30. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi párommal 2,5 év után feküdtünk le egymással.Addig pettinggel simááán elvoltunk! Több mint 6 éve együtt vagyunk.. 21L
2019. febr. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#5-ös / #6-os: Jó, de ti nagyon fiatalok voltatok, illetve még mindig azok vagytok. :)

Meg az is más azért, amikor még valaki nem vesztette el a szüzességét, olyankor ez komolyabb dolog. Ha mindkét fél 20 felett van, egészségileg rendben vannak és már egyikük sem szűz, akkor ott én szinte elképzelni sem tudom, hogy ne csinálnák pár héten vagy nagyon max 1-2 hónapon belül.

2019. febr. 10. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!