Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, nektek külsőleg milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, nektek külsőleg milyen férfiak tetszenek?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok

2019. febr. 1. 22:37
 1/10 anonim válasza:
17%
Magas legyen.. nalam magasabb, kedves arccal. Max 10-15kg plusz ami jó sok sexxel ledolgozható 😅 Külsőből max ennyi szeresse a focit, de nm zombi módra. Szeressen élni, de nm felelősség nélkül. Belső a fontosabb. Ja meg legyen pénze ha tetszik ha nm fontos ez is...
2019. febr. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%
Aki olyan,mint Tom Hardy :D
2019. febr. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%

Legyen magas, 190cm körül (még mielőtt mindenki nekem esik, én 180cm vagyok), vékonyan izmos testalkatú.

Arc: tetszenek a hosszúkásabb arcú férfiak, tetszik a nagyobb, markánsabb (nem görbe) orr, hosszú szempillás nagy, sötét szemek, telt ajkak. Imádom ha sötét és nagyon dús haja van, rövidebbre de nem tüsire nyírva, ha elől homloknál és fent picit hosszabbra meg van hagyva akkor még szexisebb. A haj nálam egy "must" imádom simogatni, ujjaim köré csavarni a selymes tincseket (a férfiaknak nagyon finom puha haja tud lenni, valószínű mert nem cseszik el a sok szarral amit mi nők teszünk a hajunkkal...) és ez nagyon tud izgatni is, lehet ez már kicsit ilyen "mánia" nálam :D

Legyenek vékony, kecses ujjai (falra mászok a tömzsi, virsli-ujjaktól!)

És legyen szőrös ott ahol a jóisten annak teremtette... nem kopaszbarackra, férfira vágyunk! A sötét borosta is bejön, akár szakáll is (ne érjen le a mellkasáig) de a bajusz csak magában nem tetszik.

Tetoválás teljesen mindegy, lehet sok, kevés vagy semmennyi ez nálam abszolút nem szempont (nekem van pár).

Lehet kreol vagy világos bőrű, szeplős, sok anyajegyes, ezek szintén nem számítanak.


Én szőke vagyok és kék szemű, így elmondhatom hogy inkább az ellentét vonz külsőben, már ami ezt illeti, mert alakra meg hasonló tetszik (magas és vékony).

28/N


(Pls, értelmezzétek a kérdést mielőtt féktelen lepontozásba kezdtek, ez egy abszolút saját, személyes vélemény, nem mások megbántása miatt íródott... Köszi!) :)

2019. febr. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
23%
Szóval idáig a kentaur a nyerő.
2019. febr. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%

Legyen nálam magasabb, én 175cm vagyok :) Kedvenc magasságom a 180-185cm:)

Tetszik a lebarnult bőr nagyon, de csak nyáron, a télen szolizott az off. Akkor legyen inkább fehér.:) Szőkésbarna haj és kékes szem ehhez a nyerő. Főleg ha még szép is a szempár:))

Inkább legyen kisfiúsabb arca, nem szeretema markáns férfiakat.

Teste legyen izmos kicsit, bár pici poci se zavar.:) Ne legyen szőrös mint egy majom.

18 éves csajszi voltam.:)

2019. febr. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
00:30-as vagyok, nekem is a vékony kecses ujjak nagyon fontosak!:)
2019. febr. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%
Legalább 175cm ,inkább teltebb ,szélesebb,lehet husisabb. Féerfias,ne legyen nyafi meg b*zis,lányos. Ne legyen szolis bőre. Barna haj,barna szem. Szakálla ne legyen.
2019. febr. 2. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
36%

Legyen nálam magasabb, vagy velem egymagas (174 vagyok), és a sötét szem + sötét hajtól olvadok :D Ha van a delikvensnek arcszőrzete az még jobb, ha meg a mellkasán/hasán is van szőr akkor kész, lerobbant rólam a bugyi. Testalkatra a vékony srácok nem jönnek be, vagy izmos legyen vagy mackósabb.

18/l

2019. febr. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
45%

Ne legyen dagi, én sem vagyok az,vékony vagyok.

Tőlem alacsonyabb se nagyon (169), de inkább jóval magasabb.


Hajra,szemre nincs zsánerem. Az arcát meg amúgy sem tudom leírni,vagy megfog vagy nem.

2019. febr. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Magas
2019. máj. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!