Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tanácsolnàtok ebben a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsolnàtok ebben a helyzetben? 20/L

Figyelt kérdés

A párom nem ért hozzám már 8 napja...

Ma megpróbáltam "ràvetni" magam, de nem jártam sikerrel..gyakran előfordul hogy visszautasít...

Az biztos hogy nem csal, ideje sincs rá, de ez most szörnyen frusztrál, nem tudok aludni, elhanyagolva érzem magam, az én libidóm messze sokkal sokkkkkal magasabb mint az övé..


Még fogyókúràzni is elkezdtem hàtha az a baj, le is adtam az utóbbi hónapban 5 kg-ot és elkezdtem kondizni, 167cm és 60kg vagyok, nem beképzeltségből de a legtöbb ismerősöm szerint szép is vagyok.


Azt hiszem depressziós lettem egy kicsit..

Hogy tudnám elcsàbítani újra?

2éve vagyunk együtt


2019. febr. 4. 01:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
véletlenül se cseréld le
2019. febr. 4. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
69%
Nyomkodjátok a telefont, mindenféle baromságról pofáztok a fácsén, de arra képtelenek vagytok, hogy a partneretekhez odaforduljatok és megkérdezzétek, hogy mi a baj? Akkor kínlódj tovább!
2019. febr. 4. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Lehet hogy szép vagy , de arra hogy mit mondanak az ismerősök , nincs mit adni.

Úgyse mondanák azt hogy ronda vagy.

A barátod szerint is fogynod kell???

Lehet hogy ő jobb szeret ha vastagabb vagy. Hidd el még ha ideje sincs , ha akar akkor megtud csalni.

De szerintem meg soha nem voltatok nagyon szerelmesek egymásba és eddig tartott, már semmi érdekeset nem találtok egymásban.

2019. febr. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!