Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy néz ki nálatok egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy néz ki nálatok egy átlagos szeretkezés, mint összeszokott pár? Miket csináltok és kb. hány percig? Meddig tart az egész?

Figyelt kérdés
kort és nemet, meg hogy mennyi ideje vagytok a pártokkal írjatok léci.

2017. jún. 14. 09:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
73%
Bújunk csók. Puszi, maszírozás orál oda vissza majd aktus. Előjáték és Utójátékkal együtt 1,5-2 óra az egész. Maga az aktus 15-20 perc tovább nem bírom mert fáj egy idő után én 23 L Párom 26 F
2017. jún. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Le maradt hogy lassan 3 éve vagyunk együtt
2017. jún. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
66%
Hosszú előjáték a vetkőztetés is beleszámítva.Először én szoktam felhúzni a bnőmet minden ami kell előjáték gyanánt,aztán ő orál,hogy jó kemény legyek.Aktus 15-30 perc,de megszoktam rendesen dolgozni.Utána közös zuhany,de van hogy előtte is.Előjáték kb.félóra háromnegyedóra.19/F
2017. jún. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
71%

14 év.

Közös tusolás,mosdatás,izgatás. Kölcsönös orál,szeretkezés több pózban,csókolózás,még egy kis orál,az anál ritkábban és hangulattól függően. Egy normál munkahéten,mikor fáradtabbak vagyunk olyan fél-egy óra között,hétvégén,vagy ha nem alszik itthon a lányunk megadjuk a módját 1-2 órát szerelmeskedünk.

2017. jún. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 veinig ***** válasza:
100%
20 év párkapcsolat, 43 n, 41 f. Nem tudom leírni, mert mindig más. Van, hogy csak orál, van, hogy orál egyáltalán nincs, csak szex. Van, hogy van orál is, meg szex is. Van, hogy kemény, kicsit durva a szex, van, hogy lágy, bújós. Van, hogy van aál, van, hogy nincs, van, hogy csak az van. Időtartam? Van, hogy 5-10 perc, de van, hogy egy-két óra. Tényleg mindig más, 20 év után.
2017. jún. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
40%

- Előveszem az Antonio Banderas felfújható szexbábut

- Rárakom az éppen párom által preferált műfarkat

- Bekötöm a párom szemét, és előveszem a vibrátorát

- Sok előjáték és húzás után, miután már nagyon nem bír magával és szinte könyörög, hogy dugják meg, akkor

- Lefektetem Banderast a földre és a párom úgy lovagolja mint akinek az élete múlik rajta

- Közben én a farkammal a száját dugom és élvezem, ahogy lüktet az egész teste az orgazmusoktól


itt két opció:

- Vagy ráélvezek az arcára amíg az utolsó orgazmusát éli át

- Vagy felállítom, lenyomom az ágy szélére és hátulról amennyire csak bírom megkefélem


Így néz ki egy átlagos kedd esti szeretkezés.

Szombatot már nem írom le, mert nem engedi a rendszer a csúnya szavakat.

2017. jún. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
22 éve együtt. Kicsi orált enged, aztán kanalazó pózban indít, utána misszionárius, aztán feltérdelek és kézzel izgatom a csiklóját miközben dugom. Ha megvan a csiklóorgazmus, visszahajolok rá és ami a csövön kifér. Ha megvan a hüvelyi orgazmusa (úgy 1-2 perc után), akkor én is elmegyek. Az egész kb. 20-25 perc. Rutinos élvezet, de kissé már uncsi. Sajnos másra nem tudom rávenni. 39F/37N
2017. jún. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
82%

7: olyan nincs, hogy másra nem lehet rávenni, ha nem más, akkor újítasz ott helyben (elkapod és misszionárius helyett mondjuk hátulról kutyában) és kész.

A nők szeretik ha átveszik a pasik az irányítást.

2017. jún. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
...és mégis. Ha ilyet akarok, akkor egyszerűen nem engedi.
2017. jún. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

7-es. Én az ilyen nőknél még az orgazmus valódiságában is kételkedek. Volt egy pasim még 18 évesen,egyszer sem juttatott el a csúcsra. Nagyon hamar közönyös és unott lettem,az első pár alkalommal eljászottam,hogy essünk túl rajta. Viszonylag hamar szakítottunk.

Nekem sem volt kedvem variálni,élvezzen el és hagyjuk rá.

Nem passzoltunk.

2017. jún. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!