Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Milyen egy átlagos ritmusú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy átlagos ritmusú LESZBIKUS párkapcsolat? Mennyi idő után normális közös életet kezdeni?

Figyelt kérdés

Gondolom mindenkinek megvan az a sztereotípia, hogy a leszbikus nők azok hétfőn írnak egy üzit egymásnak a társkeresőn, kedden elmennek randizni, és pénteken már jönnek a költöztetők, a két macska és a közös lakás.


Szóval szerintetek:


1, Mi az a dolog, ami után lefekszetek valakivel?

2, Mennyi idő kell ahhoz hogy egymást eléggé megismerjétek ahhoz, hogy a dolog komolynak számítson?

3, Mikortól költöznétek össze?


És ezt most nem csak egy hét két hét kérdése, inkább a dolog érzelmi háttere érdekel.



2015. szept. 7. 12:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én eléggé romantikus típus vagyok, szeretem, ha van időm megismerni a másikat.


Lefeküdni sem érdemes minimális ismeretség után valakivel, mert én személy szerint csalódott vagyok, ha nem úgy alakulnak a továbbiak, ahogy nekem is jó.


Sokan mondják, hogy jobb minél előbb szexelni, úgy kiderül összeillenek-e..

Ez szerintem hülyeség.

Én azon az elven vagyok, ha képes vagyok valakivel hónapokon keresztül, akár nap mint nap normálisan elbeszélgetni és nem unjuk meg egymást az első héten (mert manapság ez elég gyakori), akkor már biztos, hogy nem a szexuális szükségletek közti különbségek fognak megakadályozni egy hosszú és boldog párkapcsolatban.


Minden haladjon lépésekben. A szerelem, az szerelem, tök mindegy, hogy leszbikusokról beszélünk-e, vagy heterókról. Az elképzelés nálam ugyanaz szerintem, mint egy átlag heteró párkapcsolat résztvevőinek.


Összeköltözés előtt tudnom kell, hogy elbírjuk-e egymást viselni hosszútávon, vagy ez a lépés elcseszi az életem egy szakaszát.


Sokan hülyének gondolnak ezért az elképzelésemért, meg hogy igaz szerelem nem létezik, de nekem megtalálni az igazit, többet jelent, mint hogy mindenféle emberben csalódnom kelljen, aztán elkönyveljem magamban, hogy az a normális, ha nem is szeretjük igazán a másikat, elég ha megtűrjük és az már jónak számít.

2015. szept. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha csak szexről van szó lefekszem egy lánnyal ha nagyon sexy

Ahhoz hogy rendesen megismerjek valakit az ember függő attol függ mennyire bontakozik ki előttem a lány.

Osszekoltozes? Távol áll tőlem egy 5ev biztos

2015. szept. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
3%
hülye kérdésekre nem válaszolok
2015. szept. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Utolsó: nem akarok geczi lenni, de...gondolkozz egy kicsit.
2015. szept. 9. 13:57
 5/6 anonim ***** válasza:

1. Kell, hogy a kapcsolat tartson már egy ideje, hogy szinte már jobban bízzak benne, mint magamban, hogy előtte semmit se érezzek kínosnak, vagy cikinek.

Hogy teljes szívemből szeressem őt.

2. Ez pároktól függ. Néha elég egy hónap is, néha még egy év is kevés hozzá. De komolyan.

3. Attól függ, hány évesek vagytok. És ez is a két embertől függ. Tehát ahogy te érzed:)

2015. szept. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

1: 2 hónap online ismerkedés, 8 óra első személyes találkozás. Aztán ahogy éjszaka lett... /huszonévesen részemről még szüzen de tudtam mit akarok/

2: két hét, talán annyi se.

3: Fél év távkapcsolat, de ismeretségünk 2./még csak online/ hónapjában már megbeszéltük, hogy összeköltözünk.


Két éve vagyunk együtt, 100% szerelem, minden működik :)

Léteznek elvek, társadalmi elvárások stb. De minden egyes eset más, tele sajátosságokkal.

A lényeg, ha megvan a megfelelő személy nincs benned kérdés. TUDOD. Minden más csak körülmény amin lehet változtatni.

2015. dec. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!