Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti megbàntàtok hogy nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megbàntàtok hogy nem csajoztatok fiatalon kamaszkorotokban?

Figyelt kérdés
Én igen. Ràadàsul szüz maradtam. Mivel mindig is vékony voltam és sose volt önbizalmam ezért nem csajoztam sose. Arra se vettem a faradsagot hogy elmenjek valahova es megprobaljam. Pedig akkor a mostani eletemhez kepest gondtalan eletem volt. Meg volt egy csomo nyari szunetem ugyebar. Most meg mar olyan sok problemam van meg egy senkinek erzem magam igy meg mar hogy csajozzak?? 18-19 evesen meg a lanyoknak nem sok elvarasuk van fiukkal szemben. Ugy ertem 19 evesen felszedhetem volna mondjuk 16-17 eves lanyokat is akar. Nekik nincs annyi elvarasuk mint felnott noknek. Es legalabb lenne tapasztalatom, elmenyeim, nem lennek szuz. Hogy lehet ezt feldolgozni?? 26F

2019. febr. 11. 18:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
53%
én azt banom,hogy nem fiuztam..25f
2019. febr. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szedj fel most 16-17 éves csajokat...
2019. febr. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én azt bántam meg hogy, csajoztam!
2019. febr. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Drazicc ***** válasza:
Én bánom egy kicsit, de huszonévesen bepótoltam mindent 30f
2019. febr. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
2-es túl idös vagyok hozzàjuk meg màr nem vàgyok annyira fiatal lànyokra. De 18-19 evesen mas lett volna.
2019. febr. 11. 19:20
 6/17 anonim ***** válasza:
En se bántam meg semmit. De a kamaszkori csajozas az nem 19nel kezdődik, hanem kb 15nel. En pedig mar javaban toltam ennyi idosen 🙂
2019. febr. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nekem csak ez az egy kerdesem van itt ebben a kategoriaban. Am en is szoktam latni azokat a kerdeseket. Sok itt a szuz ferfi.
2019. febr. 11. 19:26
 8/17 anonim ***** válasza:
Én megbántam, hogy visszafogott voltam! F.
2019. febr. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

27 vagyok, és soha nem voltam még senkivel. Mármint a flörtölés, szimpátia, szerelem, lelki kapocs megvolt nem is egyel, de soha nem léptem meg azt a bizonyos lépést, hogy megkérdezzem, lehetne-e több, pedig jó esélyeim voltak anno tizenévesen. Volt aki direkt rákérdezett, márpedig ahogy mondják az már a legmegalázóbb lépés, mikor egy lány/nő odáig vetemedik, hogy ő tegye fel ezt a kérdést egy pasinak.


Én nem bántam meg, és ennek egyszerű oka van. Mégpedig az, hogy tudatosan nem mentem bele kapcsolatba. Pedig elhiheted, én is nagyon soványka vagyok. Nem ezen múlott. Önbizalom kérdése? Az attól függ. Ha én pl. tudom, hogy nem tudok elköteleződni, vagy túl sok nekem az az élet, hogy valaki más is az életem része legyen, akkor nem tudom milyen önbizalomról beszélünk. Hogy nem bántam meg azt úgy értem, ha számtalanszor visszamehetnék az időben, most sem cselekednék másképpen. Jó, az tény, hogy hiányzott mindig is a szex, a gyengéd érintések, meg a romantika, de ezek olyan pillanatok, amik önmagukban nem éreztették velem azt, hogy emiatt változtatnom kellene, mivel sok egyéb, zavaró körülménnyel is jár az efajta életvitel. Pl. a személyiségem teljes elhagyásával, és onnantól kezdve nincs rosszabb, mikor más valaki kénye kedve szerint éled az életed. Egy ideig izgalmas lehet biztosan, főleg az elején, mikor még új az az érzés, hogy barátnőd van, meg hogy szexelhetsz vele, meg közös alvás, és miegymás, de ez önmagában nekem soha nem ért annyit, hogy felhagyjak önmagammal. Hisz az ember minden újhoz hozzászokik, aztán meg egy idő után azon sanyarog, hogy nem úgy él, ahogy neki a legmegfelelőbb, hanem ahogyan a másik fél élvezi őt.


Amúgy ez butaság, hogy 26 évesen ne ismerkedhetnél tizenéves lányokkal. Rengetegen preferálják a tőlük sokkal idősebb férfiakat. Persze ehhez a te korodban illene egy kis tartást szerezni, önbizalmat.

2019. febr. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Diavolino44 ***** válasza:

Itt az a baj, hogy alapból idióta vagy. Kiirhatod ezt a kérdést 10 év múlva is. Amikor 26 voltam miért nem csajoztam? Így 36 évesen, már minden nőnek hatalmas elvárásai vannak. Mikor 26 voltam a a 18-20 éves lányoknak alig.

A rossz hír amíg így gondlokozol szuzen fogsz meghallni.

31 évesen kezdtem bele igazán a csajozasba. Van 5 év elonyod.

2019. febr. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!