Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akkor a maszturbálás = a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor a maszturbálás = a megömléssel?

Figyelt kérdés

Tehát, ha természetes mondom kijön az ondó akkor lényegében maszturbáltam vagy ennek nincs köze egymásnak?

Ott tartok hogy pár hete nem maszturbáltam, és nem volt megömlésem de ha lesz megömlésem olyan lesz mintha maszturbáltam volna és kezdhetem elölről?



2019. febr. 14. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
LOL xD
2019. febr. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Te hany eves is vagy?
2019. febr. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mit ártottak neked ezek a szegény gyakoris válaszolók, hogy ilyen kérdésekkel bünteted őket?
2019. febr. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé zagyvaság amit írtál, de megpróbálok segíteni.

Magömlés az, amikor az ondó távozik a szervezetedből a péniszeden át.

Ez történhet szex során, történhet akár egy erotikus álom hatására, és maszturbálás során, és egyéb módokon.


Maszturbáláskor te izgatod magad, elsősorban a kezeddel húzogatod le-fel a fitymádat (a bőrt a fütykösön), gyorsan. A péniszed ilyenkor teljesen merev, majd ha eljutottál a csúcsra, akkor jön a magömlés, vagy más néven az ejakuláció, azaz a nagy fehér spricc.


[link]


Ezen az oldalon minden le van írva, böngészgess és kísérletezz.

2019. febr. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk, akkor már válaszolháttál is volna, erre a hülyeségre.


Nem, a maszturbálás nem egyenlő a magömléssel.

A maszturbálást te magad csinálod aminek során lehet magömlés, de a magömlés ha álom során jön egy spontán nem befolyásolható dolog, így a kettő erősen különbözik.

2019. febr. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha ez a kérdés komoly, akkor te még nem tudsz eleget ahhoz, hogy kérdezhess.
2019. febr. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!