Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm azt mondta, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm azt mondta, hogy attól, hogy szakítunk, szexelni összejárhatunk (végül nem szakítottunk) ez mit jelentsen?

Figyelt kérdés
Tegnap egy komolyabb vitába keveredtünk barátmőmmel, amiben tudom, hogy nekem volt igazam, mert ő hibázott többszörösen. Pl. Beszélget az egyik barátommal Facebookon, holott ezt hónapokkal ezelőtt megtiltottam neki, mert bár a csávónak nem lenne esélye nála, mert kissé csúnya, de lelkitársi viszint apolt vele, már azt kezdtem érzeni, hogy jobban elbeszélget vele, mint velem, ezért megmondtam, ne beszéljenek, persze barátnőm, miután most lebukott, nem is emlékezett rá, hogy én megtiltottam a dolgot. Mikor megláttam a telefonjaban a beszélgetést, azonnal otthagytam haragomban, ő utánam sem jött (vagy mert túl büszke, vagy mert nem szeret, igaz hogy büszke fajta, de mostanában bizonytalan vagyok a szerelmében) nem sokkal később visszamentem hozzá, majd szakítás közeli állapotba kerültünk, mikor azt mondta, szakítsunk, de attól még szexelni összejárhatunk. Nekem erre nincs szükségem, lesokkolt ez a mondata, nem is értem hogy gondolhatta ezt... Próbáltam tőle megtundi, miért mondta, de csak annyit tud mondani folyton, nem tudom. Ezért kérem a ti tanácsotok, hogy mire véljem ezt a kérdést? Köszönöm a valaszokat! 20/L 17/L

2017. júl. 12. 12:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Neked kutyat javaslok, nem tarsat. Annak megtilthatsz dolgokat.
2017. júl. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%
Egyetertek az elsővel
2017. júl. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
A kérdésemre, mi a válaszotok, mert én nem azt kérdeztem, amire kaptamna választ?
2017. júl. 12. 12:25
 4/15 anonim ***** válasza:
97%
Azért, mert most már csak ez az egyetlen érték, amit nyújtani tudsz neki. Nem is csodálom a viselkedésed után, hogy max erre kellenél neki.
2017. júl. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
22%
Dehogy nem tudja... Fél, hogy kuksi nélkül marad. Amúgy megérdemelt volna egy csicskapofont.. L
2017. júl. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
29%

Tehát az rendben van, hogy a leányzó hanyagolja a párját és mással foglalkozik egy elvileg monogám kapcsolatban ? Lehet haverkodni, ha ennek a kapcsolat nem látja kárát. Ha a másik csávóval van el jobban, miért a kérdezővel van ? A kutya nem akadályozza meg, hogy a kérdezővel szakítson és menjen inkább a barátjához. A kérdező répájához meg jár a kérdező is, ez "sajnos" így működik.

30/f

2017. júl. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
En azt mondom hagyd ezt a kapcsolatot, keressen magának egy másik pasast, téged csak kielégitésre használ.Viszont tiltani sohase tilts,egy párkapcsolatban illik tudni,hogy mi a határ.
2017. júl. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy bár a kapcsolat megszűnik, ő veled létesítene még szexuális aktusokat, kötelezettségek nélkül.
2017. júl. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
93%

Ne haragudj, de ha tiltogatsz neki dolgokat, szerinted nem fontolta meg, hogy szakitsatok? De.

És neki is biztosan átment a fejében az a gondolat, hogy "szükségem van nekem erre? Hogy megtiltsanak nekem valamit?"

Valószinűleg gondolkodik, hogy együtt maradjatok-e, ágyban jó lehetsz, ezért nyögte ki ezt. Eléggé kiábrándult lehet, ha ilyet kibök.

2017. júl. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg egy leszbikus párkapcsolatról van szó, vagy el lett írva az egyik fél neme a kérdés végén?
2017. júl. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!