Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Már tökre elterjedt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Már tökre elterjedt és népszerű az análszex, mégis sokan óckodtok tőle. Miért?

Figyelt kérdés

Aki még soha nem próbálta, miért utasítja el kapásból, ahelyett, hogy belekóstolna? Ha valakinek rossz élménye van, azt megértem, de élből nemet mondani valamire, amit nem is ismerünk furcsa. Honnan tudod, hogy nem szereted a tökfőzeléket, ha még nem ettél belőle soha? Van más is, amit nem engedtek? Mik azok az egyéb szexuális játékok, és mi az amit viszont szerettek, holott merész dolog? Nem féltek, hogy emiatt dobnak titeket, és keresnek olyat, aki bevállalja?

Análkedvelő lányok is válaszoljanak, hogy ők viszont miért kedvelik, és hogyan csinálják? Ki mikor lett felavatva és most hány éves?



2019. febr. 24. 02:25
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
76%
Nyakba se szartak meg soha de tudom hogy azt se szeretnem...
2019. okt. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
87%

szeretem azok srácok okoskodását akik valszeg saját maguk nem teszik meg azt, amiről papolna.

Kérdező, a meleg és bi dolog is egyre jobban elfogadott, szóval menj és szépen dugasd meg magad egy 120 kilós szőrös pasival. Mert hát honnan tudhatod kapásból, hogy nem e imádod?

2019. okt. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
#21-22 Olvasás és szövegértés elemi iskola harmadik osztály tananyaga. Mars vissza oda bepótolni a hiányosságokat! :D
2019. okt. 2. 15:55
 24/25 anonim ***** válasza:
Te sem próbáltál még fejest ugrani egy szennyvízaknába, mégis el tudod dönteni, hogy nem szeretnéd, nem?
2019. okt. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

"Már tökre elterjedt és népszerű az análszex, mégis sokan óckodtok tőle. Miért?


Aki még soha nem próbálta, miért utasítja el kapásból, ahelyett, hogy belekóstolna? Ha valakinek rossz élménye van, azt megértem, de élből nemet mondani valamire, amit nem is ismerünk furcsa."


Erre válaszolt ezen a 3. oldalon MINDENKI. Nem volt semmiféle analfabetizmus. Már a kérdéseddel tárgyiasítod a nőket, aztán meg nem tudod elfogadni, hogy a te elvetemült véleményeddel ellenkező válaszok érkeznek...

2019. okt. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!