Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/nők! Ha randin megkérde...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők! Ha randin megkérdezné a pasi, mit válaszolnátok?

Figyelt kérdés

Ha megkérdezné, hogy baba vagy saláta puncitok van-e. Mit válaszolnátok?


Az életkorotokat is kérem leírni,és persze azt, hogy baba-e vagy saláta.



2019. febr. 24. 23:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%

Az hogy milyen a puncim nem rád tartozik.

Elég pofátlanság, főleg ha első randi


24L

2019. febr. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Első, kérlek idézőjelek közé írd, amit válaszolnál. Na és milyen van..? Azt még nem írtad
2019. febr. 25. 00:23
 3/20 anonim ***** válasza:
61%

Gondolom azért kérdezné, mert neki fontos. Inkább tudja meg időben, és akkor még tud menekülni. Elmondanám neki, hogy picit salátás, de nem nagyon.


27, salátás (nagy csiklóval)

2019. febr. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
87%

Kérlek ha csak dugni akartok a csajjal ne a randi szót használjátok. Randin komolyabb szándékú pasik vesznek részt a kiszemelt lánnyal. És egy randin ne az legyen elsődleges milyen a lány puncija.


Csak h válaszoljak. Elküldeném melegebb éghajlatra és ott hagynám a francba. Semmi köze nincs hozzá... 22/L

2019. febr. 25. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. Egyetértek az előttem hozzaszoloval. Ha az első együttlétet beszéltek meg akkor oké, megkerded.

De ne legyünk már ilyen parasztok. Hagyd annak a csajnak hogy érezze azt hogy saját magáért érdekes, hívtad randizni, nem pedig hogy milyen a puncija.


Ha annyira érdekel kedves kérdező, az enyém baba.

2019. febr. 25. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Késő van, osszevisz írok.

Remelem tudod értelmezni mit szeretnék mondani.

2019. febr. 25. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
1:33-as, te nagyon ostoba vagy. Mi az , hogy semmi köze hozzá? Mit gondolsz, majd a gólya hozza a gyereket, míg ti sakkoztok a kisszobában?
2019. febr. 25. 02:08
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Én azt válaszolnám,hogy babsaláta.
2019. febr. 25. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Azt válaszolnám, hogy miért kérdezi. De igazából már az órámat nézném, hogy mikor tudom lerázni ezt a tahó faszt. Azért, mert jólnevelt vagyok, és nem mondom ki, hogy mit gondolok róla. Lehet, hogy van, aki válaszolna neki.


Megjegyzem, hogy a párommal én magam hoztam szóba a témát, amikor már tudtuk, mikor leszünk együtt, mert egy kicsit aggódtam, hogy tetszeni fog-e neki a salátás nunim (nagyon tetszik neki), de akkor már hónapok óta dúlt köztünk a szerelem, és nem ő kérdezte.

2019. febr. 25. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
93%
Ez nagson sok mindentől függ, de ha vadidegennel az első randi akkor nyilván sértésnek venném, van az a helyzet is ahol megmondanám
2019. febr. 25. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!