Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol találok olyan lányt, akit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok olyan lányt, akit egyáltalán nem, vagy csak egész minimálisan érdekel a szex?

Figyelt kérdés
Személy szerint lemondtam róla, próbálom kiölni az összes vágyat magamból, viszont partnerre, érzelmekre ugyanúgy, vagy talán méginkább szükségem van. Van erre valami platform, oldal az interneten vagy nem tudom, ahol inkabb intellektuálisan passzoló emberek kutatják egymást, testiség nélkül? Az sem lenne gond, ha mellette egy másik férfival folytatna nemi kapcsolatot, nekem csak az érzelmi része kell.

2019. márc. 19. 11:22
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
41%
Jó nagy balek vagy :D
2019. márc. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
Mondja ezt az, aki anonim beszologatassal tolti az idejet.
2019. márc. 19. 11:27
 3/40 anonim válasza:
28%
Sajnos igazat kell adnom az egyesnek. Ennél már nincsen lejjebb.
2019. márc. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
13%
De azért néha kinyalni kinyalsz ?
2019. márc. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
27%
Vicces hogy én is így voltam vele 20évesen aztán évek múlva felhívott és a férje mellett mindig dugatta magát velem.Én meg élveztem.
2019. márc. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
Elnézést, hogy én nem vagyok olyan beszűkült és dogmáktól vezérelt, mint ti, sajnálom. De most, hogy ezt letudtuk, esetleg írhatna csak az, aki érdemben is hozzá tud szólni.
2019. márc. 19. 11:35
 7/40 anonim ***** válasza:
22%
#6 Semmi baj csak alacsony a tesztoszteron szinted.
2019. márc. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
Vágyom a szexualitásra, de mivel nincsenek meg hozzá az adottságaim, inkább elengedem. Csinálja az, aki jó benne, nekem nem kell több kudarcélmény, elvagyok a kezemmel. De az érzelmeket nem tudom pótolni egyedül. Tulajdonképpen ha csak valaki beszélne velem egy nap néhány szót, nekem már az is elég lenne.
2019. márc. 19. 11:40
 9/40 anonim ***** válasza:
De mondjuk gyereket csinálnátok, szóval ha 2 gyereket akarnátok, akkor legalább 2x ágyba bújnátok érte?
2019. márc. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:
Nem tervezek gyereket.
2019. márc. 19. 11:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!