Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol találok olyan lányt, akit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok olyan lányt, akit egyáltalán nem, vagy csak egész minimálisan érdekel a szex?

Figyelt kérdés
Személy szerint lemondtam róla, próbálom kiölni az összes vágyat magamból, viszont partnerre, érzelmekre ugyanúgy, vagy talán méginkább szükségem van. Van erre valami platform, oldal az interneten vagy nem tudom, ahol inkabb intellektuálisan passzoló emberek kutatják egymást, testiség nélkül? Az sem lenne gond, ha mellette egy másik férfival folytatna nemi kapcsolatot, nekem csak az érzelmi része kell.

2019. márc. 19. 11:22
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
45%

Te nagyon súlyos kissebbségi komlexusban szenvedsz!

Akkor most mesélek neked egy kis biológiát, hogy két féle hímvessző létezik.

Az egyik a vérpénisz, a másik a húspénisz.

Mindegyiknek megvan az előnye és a hátránya, viszont a vérpénisznek inkább hátránya van.

Mégpedig az, hogy bármennyire is jól tudom irányítani a merevedést, a szeuális együttlét hosszát, még is sokkal jobban befolyásol/befolyásolja az érzelmi állapotom mint a húspéniszű embereket.

Nem, nem azt mondom, hogy te is ilyen típus vagy, de vagy annyira érzelmes ember, hogy befolyásolja a merevedésedet.

Ha nagyon meleg van, idegesítő hangot hallok (nyekereg az ágy), ha megy a TV-ben valami idegesítő visítozás, vagy a fenme sem tudja, lelankad.

És akkor mi van, semmi!

20 éve boldog házasságban élek, 2 gyermekünk van, 42 évesen is "lebombázom" az asszonyt majdnem naponta, és van, hogy naponta többször is!

Ha ilyen van amit te is leírsz, ellazulok, megszüntetem ami zavar, és egy kis szünet után Anyus szépen rácuppan!

Addig is szeretgetem, csókolgatom, én okozok neki örömet!

Szóval ha téged kinevetnek ilyenek miatt (is), rossz helyen és rossz emberekkel ismerkedsz!

Keress magadnak egy olyan nőt aki megbecsül, szeret, mindent meg lehet vele beszélni, és viszont!

Szóval ennek nem az a módja, hogy akkor rossz, és el kell nyomni!

2019. márc. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:
21: nagyon köszönöm a válaszod, komolyan tisztelem a hozzáállásod és fel is pontoztalak, de ettől függetlenül nem szeretnék eltérni az alap tervemtől, amit a kérdésben is megfogalmaztam. Örülök, hogy neked ment - komolyan -, de nekem ez nem járható út.
2019. márc. 19. 12:16
 23/40 anonim ***** válasza:
0%

1: keress cuckold nőt

2: keress swingeres nőt

3: keress aszexuális nőt


természetesen mindet a környezetében találod

2019. márc. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
76%

Őszintén, először fejben kellene rendet tenned.

Leírásod alapján semmi gond nincs veled, csak a kudarcok miatt meg sem akarod próbálni. De ezt így nem lehet! Ez a hozzáállás, hogy ha nem megy ne eroltessuk, hülyeség, így sosem leszel boldog.

Remelem találsz egy lányt, akivel sikerul ezt megbeszélni és segiteni fog neked megoldani a problémát.

Addig is próbálj meg kicsit a hozzaallasodon változtatni. Menni fog az, csak ne add fel ilyen könnyen. Lehet hogy nem fog elsőre minden összejönni, de szépen apránként nyiss a lányok fele, és menni fog! Nem az a megoldás hogy homokba dugod a fejed. Hajrá!

22/l

2019. márc. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
0%
Na rohadtul nem kicsi a 15centi.Főleg ha karcsú hosszúnak látszik.Tudod hogy nőni fog?Ilyenkor kezdtem újra súlyzózni és még nőtt.Simán nőhet még 1-2-3 centit.46vagyok onnan tudom.Velem megtörtént és a szex nővel/nőkkel kerékpározás növelő gyakorlatok mind át alakítják.most is jó a tiéd csak még jobb lesz.Ha teszed amit leírtam.
2019. márc. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:

23: nem tudom, hogy a swinger es a cuckold mennyire elterjedt Magyarországon, van itt ilyen egyáltalán?


24: köszönöm a biztatást, de sajnos képtelen vagyok elviselni a kudarcélményt, a legkisebb sikertelenség is depresszióba taszít. Talán éppen a korábbi sportkarrierem miatt érzem így, de számomra iszonyatos szenvedés, hogy ha valamiben nem lehetek a legjobb, akkor sem, ha erőn felül teljesítek. Akkor csinálja más. Szerintem ez logikus lépés :)


25: nem vitatom el az igazad, de őszintén szólva nem is igazán hiszek ebben. De én nem ebbe és ilyesmibe akarok energiát fektetni, annyi más sokkal fontosabb dolog van, amire jutna erőm, ha ezt végre elfelejtem :)

2019. márc. 19. 12:45
 27/40 anonim ***** válasza:
Basszus sportoltál is.Na hetente két alkalommal bemész a fürdőbe melegvízzel felmelegíted bekened testáplóval balkéz lefog és 10percet jobb kezeddel fejed.Jót fog neki tenni.Meglátod hogy duzzad.Ez majd önbizalmat ad.Ez ajánlott is ilyen emberkéknek.Éld az életed!
2019. márc. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:
Értékelem a tanácsokat, de tényleg nem a péniszem méretét szeretném megnövelni.
2019. márc. 19. 13:04
 29/40 anonim ***** válasza:
49%

"23: nem tudom, hogy a swinger es a cuckold mennyire elterjedt Magyarországon, van itt ilyen egyáltalán?"


oké, hogyan vegyünk komolyan téged, ha még az óriási problémád megoldása érdekében annyit sem csináltál, hogy:

"klikk, klikk Firefox, klikk google, pöty-pöty swinger klub magyarország" és voila ott van 15 találat!


te nem problémát akarsz megoldani, te csak panaszkodni akarsz, vagy azt akarod, hogy valaki beszélgessen veled, még ha anonym ember is

2019. márc. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 A kérdező kommentje:
Well, a swinger nem oldja meg a problemam, ahogy a cuckold sem, mivel mindketto eppen szexualitasra epul, amit en nagy ivben el szeretnek keresni, szoval nem sikerult megoldani semmit. Szimplán meglepett, hogy ez errefele ilyen elterjedt lenne, de nekem ne legyen közöm hozza. De koszonom a megalapozott iteletet.
2019. márc. 19. 13:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!