Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol találok olyan lányt, akit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok olyan lányt, akit egyáltalán nem, vagy csak egész minimálisan érdekel a szex?

Figyelt kérdés
Személy szerint lemondtam róla, próbálom kiölni az összes vágyat magamból, viszont partnerre, érzelmekre ugyanúgy, vagy talán méginkább szükségem van. Van erre valami platform, oldal az interneten vagy nem tudom, ahol inkabb intellektuálisan passzoló emberek kutatják egymást, testiség nélkül? Az sem lenne gond, ha mellette egy másik férfival folytatna nemi kapcsolatot, nekem csak az érzelmi része kell.

2019. márc. 19. 11:22
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:

Úgy gondolkm hogy az eddigi kudarcok miatt nem kellene teljesen megvonnod magadtól a szexualitást. Valószínűleg eddig nagyobb igényű nőkkel találkoztál, de ebben is van akiknek kivesebbek az igényei és nála lennének sikerélményeid.

Fiatal vagy még és sokmindent tanulhatsz, fejlődhetsz.

Egy egész életet így leélni nem hiszem hogy jó lenne.

Gyereket meg nyugodtan vállalhatsz, semmi baj a genetikáddal.

Keress olyan nőt aki nagyon megértő,elfogadó és mindent megtudtok beszélni, vele hidd el sikerülni fog minden.

2019. márc. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:
Ha valamit kompenzálni kell, akkor ott bizony abból a valamiből hiány van. És ha a hiányosságod kell pellengérre állítani estéről estére, az részemről egyszerűen megalázó, és nem éri meg belefektetni az effortot.
2019. márc. 19. 13:21
 33/40 anonim ***** válasza:
Te nagyon csalódott lehetsz valamiért, és ezt sajnálom, valahol meg is értelek. Vannak olyan lányok, akiket egyáltalán nem érdekel a szex és dugni sem akarnak, de ez ritka, és fennáll a veszélye, hogy előbb-utóbb ők is rákívánnak a szexre, vagy egyszerűen csak rájönnek, hogy ez jó dolog. Neked egy megértő, normális nőre van szükséged, aki azt is megérti, hogy te nem akarsz dugni, és képes arra, hogy helyrehozza az önbizalmad, csalódottságod.
2019. márc. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 A kérdező kommentje:
Szerintem ilyet sokkal nehezebb találni, mint lemondani az egészről:)
2019. márc. 19. 13:37
 35/40 anonim ***** válasza:
Bocs, nem értek hozzá, de ez valami incel dolog?
2019. márc. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 A kérdező kommentje:
Nem, az egész más, akkor lehetőségem sem lenne rá, vagy lett volna, és valószínűleg erősen nőgyűlölő lennék. De ezek közül egyik sem áll meg.
2019. márc. 19. 14:08
 37/40 anonim ***** válasza:
Hidd el nekem, hogy ha helyreállna a lelki egyensúlyod és a bizalmad, no meg az önbizalmad, akkor előbb utóbb megjelenne a szexualitás az életedben...
2019. márc. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim válasza:
Keress valakit akivel SZERETITEK! egymást. Leírtad az esetem teljes mértékbe. Aztán megtaláltam a mostani feleségemet aki tett róla, hogy lemondjak erről a badarságról. az első 2 évben elintézte azt, hogy teljes mértékben férfinak érzem magam. Tény és való az elején nehezen ment az együttlét volt amikor nem akartam volt amikor nem ment heti kb 1x ha öszejött, de Ő akkor is mellettem állt és azóta boldog vagyok úgy hogy vagyok. Hidd el ha megtalálod a lelki társad tudni fogod és megfogja érteni a dolgot. Addig csak szimplán ne erőltesd, ne görcsölj rá a párkapcsolatra. Szurkolok neked :)
2019. márc. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Hat nincs az a nő aki ilyen kapcsolatba belemenne, legalábbis en biztos hogy nem.
2019. márc. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
2019. márc. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!