Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol találok olyan lányt, akit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok olyan lányt, akit egyáltalán nem, vagy csak egész minimálisan érdekel a szex?

Figyelt kérdés
Személy szerint lemondtam róla, próbálom kiölni az összes vágyat magamból, viszont partnerre, érzelmekre ugyanúgy, vagy talán méginkább szükségem van. Van erre valami platform, oldal az interneten vagy nem tudom, ahol inkabb intellektuálisan passzoló emberek kutatják egymást, testiség nélkül? Az sem lenne gond, ha mellette egy másik férfival folytatna nemi kapcsolatot, nekem csak az érzelmi része kell.

2019. márc. 19. 11:22
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
67%

#7-es:

A kérdésben leírta, hogy "próbálom kiölni az összes vágyat magamból"

Tehát van neki csak valamilyen oknál fogva szeretné ezt a részét belengedni.

Egy ösztönt nem lehet elnyomni csak ideig óráig!

Ha pedig aszexuális vagy, vannak helyek ahol ilyen emberek ismerkednek.

Viszont ha becsapod magadat vagy a párodat, sokat veszíthetsz.

2019. márc. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:
Egyébként is, nem elsőrangú genetikával gyereket csinálni kegyetlenség, mert akkor borítékolhatóan borzalmas élete lesz.
2019. márc. 19. 11:44
 13/40 A kérdező kommentje:
11: akár valami gyógyszerrel is beérném, ami csökkenti a libidot. Esetleg tud valaki ilyenről?
2019. márc. 19. 11:45
 14/40 anonim ***** válasza:
66%

Mi a bajod? Kicsi a farkad?

Épp elnézegettem a pezsgőtabis flakon 13-14max meg 2,7 vastag és van nő aki ezt dugdossa magába és nem elég neki elégszer mert állandóan szeret élvezni.Ide írta valaki.Vagy úgy nézel ki mint a Krisztián?Kerékpározz,ússz,súlyzóz.Vagy vékony vagy?Akkor sokáig élsz.Ne légy már ennyire negatív.

2019. márc. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
58%

Neked nagyon szükséged van egy szakemberre.

Javaslom keress fel pszichológust vagy egy szexológust vagy valaki aki rendet tesz a fejedben.

2019. márc. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
31%
Értem amit írsz, de azt te is meg kell hogy értsed , hogy egy egészséges ember, ha vonzódik érzelmileg és testileg a másikhoz , akkor nyilván megjelennek a szexuális jellegű igények is. Tény, hogy valakinek elég heti egy, valakinek meg napi 2 sem nagyon elég.. de azt gondolom, hogy szexualitásról kár lemondanod, hiszen megfosztod magad egy élvezettől, ami az élet szerves része. Az meg hogy más férfival ( is) szexuális kapcsolatban legyen, az meg tipikusan a fából vaskarika, eleve felejtsd el!!
2019. márc. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem az a baja, hogy csak 15 centis a farka.
2019. márc. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:
Relatíve izmos testalkatú vagyok, gyerekkorom óta sportolok, a farkam pedig átlagos, 15 cm körüli, bár tény, hogy nevettek már ki emiatt. De egyébként szimplán csak nem érzem elég jónak magam. Ha valamiben pedig nem vagy a legjobb, azt ne csináld, mert nincs értelme. Többnyire csak szenvedés és szerencsétlenkedés volt minden alkalom, ami annyi frusztrációt keltett, hogy a legutóbb fel sem állt. Úgy gondolom nem kell erőltetni, ami nem megy. Kegyetlenség lenne arra kényszeríteni egy nőt, hogy velem szexeljen, amikor bármelyik sarkon talál sokkal jobbat. De a szemelyisegem és az intelligenciám szvsz van olyan erős, hogy ilyen tekintetben még én legyek az etalon.
2019. márc. 19. 11:57
 19/40 anonim ***** válasza:
56%

"Relatíve izmos testalkatú vagyok"

Ugye tudod, hogy ez minden nőnek bejön. A 15cm meg inkább több az átlagtól. Neked egy barátnőre van szükséged.

Keress csúnyácska, csinos lányt, és nagyon jól meglesztek.

De ne lgy hülye, hogy lemondasz mindenről.

Hány éves vagy?

2019. márc. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:
23 vagyok. Több lány próbál velem kapcsolatba lépni rendszeresen, de valószínűleg korábbi negatív élményekből fakadó szorongásom miatt azonnal eltaszítok mindenkit, aki próbálja szexuális útra terelni a dolgot, akár már attól is kellemetlenül érzem magam, ha hozzám érnek. Szeretném elengedni ezt az érzést. Ettől függetlenül semmire nem vágyom jobban, mint egy szellemileg egyenrangú partnerrel kibeszélni akármit, kultúrát, programokat szervezni vagy bármi, amit egy normális pár csinál. Csak testiség nélkül.
2019. márc. 19. 12:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!