Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nőknek mi a véleménye...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek mi a véleménye ezekről a fiatal lányokról? Ki tudnának velük jönni?

2019. márc. 21. 23:31
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Tehát úgy értem, hogy ilyen bevállalósabb csajokat elfogadnak barátnőnek? Vagy túl butának tartják őket?


Azért a nőket kérdezem, mert a pasik csak dícsérnék őket. Kíváncsi vagyok, női szemmel milyenek.

2019. márc. 21. 23:34
 2/15 anonim ***** válasza:
46%
Webcamosok...pénzért csinálják. Kijönnék ettől még velük barátilag, mert ő dolguk, hogy mit csinálnak.
2019. márc. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
32%
Anyám! Így szeretnék majd meghalni! 4 ilyen pimasz kis tini között, felett, alatt.... :D
2019. márc. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Tehát nem ítéled el az ilyen csajokat, akik ezzel keresnek pénzt?
2019. márc. 21. 23:45
 5/15 A kérdező kommentje:
Am nem is biztos, hogy pénzért csinálják. Nekem már webcamon műsort ingyen is xd
2019. márc. 21. 23:53
 6/15 anonim ***** válasza:
33%
Én ugyan pasi vagyok, de én akkor sem ítélném el őket, ha mással keresnének pénzt! Csak keressenek egy kicsit rajtam is! ;)
2019. márc. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nem tartom butának őket, hiszen nem ismerem őket, viszont az ilyen "táncoljunk félmeztelenül kangörcsös fériaknak a neten" valahogy hihetetlenül távol áll minden létező elvemtől, így nem hiszem, hogy olyan sok közös lenne bennünk, hogy barátok legyünk.

De mint ahogy az egyik hozzászóló meg is jegyezte, ők még tinik (azt sem hiszem, hogy egyáltalán elmúltak 18 évesek) szóval amúgy sem keresném ilyen korú lányok társaságát barátilag.

2019. márc. 22. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
70%
Férfiként mondom, ez a legrosszabb kategória. Nagyon túl értékelik magukat.
2019. márc. 22. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Elég bénácskák,de kitudnék velük jönni,csak már más korosztály vagyok.
2019. márc. 22. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Biszex vagyok ,nekem tetszenek..

Az h szajhásan vonaglanak mèg jobb

25N

2019. márc. 22. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!