Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csomó pasinál komolyan szó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csomó pasinál komolyan szó szerint kizáró ok a plasztikázott mell?

Figyelt kérdés
Azt még értem, hogy tapintásra a természeteset preferálja, vagy akár még látványra is, ha valóban nagyon mű hatásúra sikerült, de valaki tényleg képes ezért kikosarazni egy olyan csajt, akivel egyébként teljesen jól működik minden?
2019. márc. 30. 09:21
1 2 3
 21/27 StevenUp ***** válasza:
0%

ma 10:28


Ez pszichológia... Mint az első szál cigi vagy első üveg pia ... Most csak ez .. aztán felbuzdúlva a műtét sikerèn rájössz hogy máshol is lehet szèpíteni magadon

Aztán megint modositasz mert "könnyen" megoldható... Aztán ott tartunk hogy kaptunk egy rubintrèkát egy amúgy helyes lányból

2019. márc. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
39%
Hala istennek nekem pici mellem van de formas es szepnek latom. Regen en is nagyot akartam de jobb is hogy nem igy gondolom ma már. Pont az alkatomhoz megfelelő. Alacsony is vagyok hozzá úgyhogy így jo nekem.
2019. márc. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

#21

De ennyi erővel nincs olyan szilikonmellű nő, aki ne akarná később még több beavatkozásnak alávetni magát „így könnyű” alapon, úgyhogy eleve ki kellene zárnod mindenkit, aki plasztikáztatott. Nem hiszem el, hogy nem veszed észre, mennyire következetlenül és logikátlanul érvelsz.


Ha találok képet, ami megfelelően illusztrálja a melleimet, közkívánatra linkelem. Vagy lehet, hogy feltöltök sajátot, még átgondolom.

2019. márc. 30. 11:27
 24/27 StevenUp ***** válasza:
0%

ma 11:27


Azért nem érted hogy mire akarok kilyukadni mert még mindig a melleiden pörögsz...

Nem a Szilikon mellekkel van bajom továbbra sem hanem azzal a gondolkodással ami a szilikonos nők 90% ra igaz volt Szilikon mellű nőm semmi bajom sem volt velük ... Hanem a személyisége volt az ami hosszútávon előjött és az volt elviselhetetlen

2019. márc. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Jól van.
2019. márc. 30. 12:26
 26/27 anonim ***** válasza:
Hasonló okokból három éve megcsináltattam a melleim,üresek voltak,lógtak fogyás után.Nagyon szép természetes hatásúak lettek tapintásra is,nem lufik. Az önbizalmam ezekután lett egészséges. Azóta sem jutott eszembe,hogy bármi máson kellene változtatni,a sminkem max szempillaspirál,nem vagyok plázacica.Soha nem utasított vissza egy férfi sem a mellem miatt. Sőt! Nem tudnak róla lekattani. Hidd el egy férfi sem fog kimondottan a melled miatt kikosarazni. Akkor sem ha szilikon,akkor sem ha lógnak. A személyiséged,te magad vagy fontos.
2019. márc. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Köszi! Még nem említettem, de a jelentős fogyás közrejátszik nálam is, sőt, mivel le tervezek adni valamennyit a továbbiakban (24,2 a BMI-m jelenleg, szóval szerintem belefér), simán lehet, hogy a mostani állapotuknál jobban fognak lógni a melleim. Ettől függetlenül még nem döntöttem, csak kíváncsi voltam, tényleg annyira gáz-e a helyzet megítélés szempontjából, mint hangoztatják egyesek.
2019. márc. 31. 09:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!