Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fitnesz modellek ha lefogynak...

Fitnesz modellek ha lefogynak mellből akkor az lógni fog?

Figyelt kérdés
Tudom a fitnesz modellek többsége mind megcsináltatja a mellét mert lefogynak belőle. Tegyük fel hogy alapból nagy mellem van (75D) és elkezdek keményen edzeni mint a fitnesz modellek. Ha lefogyok mellből akkor az megereszkedve fog fogyni? Lógni fog? Ezért csináltatja meg minden fitnesz modell? Én alapból nem szeretem hogy nagy mellem van de azt sem szeretném hogy lógjon,megereszkedjen.

2017. júl. 17. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Persze hogy lòg. A mell zsìrszövet. Ahogy a tzs-d csökken, a melled is lemegy.
2017. júl. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
22%

Nem fog lógni!

Mivel edzel, igy izmosodik. Azert csinaltatjak meg a melluket, hogy legyen nekik, mivel az edzessel tul izmos , férfias lenne.

Egy kis edzestol nem fog eltűnni a melled, sot inkabb feszesebb, szebb lesz ;)

2017. júl. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Cortez70 ***** válasza:
79%
Ha megy a diéta (kalória minuszos), akkor fogysz zsírból, így mellből is. Nem feltétlenül ereszkedik meg, csak kisebb lesz. Tehát nem az edzessel lesz kisebb hanem attól ha diéta megy. Ha simán edzel és nincs kalória mínusz akkor nem fogysz mellből sem.
2017. júl. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
26%
Valószínű. nagyon nagy kár lenne érte, a legtöbb férfinak (nekem is :)) a nőies, nagymellű nők tetszenek, nem a kigyúrt fitnesz csajok.
2017. júl. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!