Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek lehet ebből...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet ebből komoly, akár életre szóló párkapcsolat?

Figyelt kérdés

El vagyok keseredve így férfiként. Itt vagyok 23 évesen, szűzként. Van egy lány, akivel eltudnék képzelni egy komoly kapcsolatot, már október óta ismerkedünk, tart ez az egész, randizgatunk, de inkább csak barátént tekint rám.

Előtte volt egy másik lány, ő nagyon belémszeretett, én is így érztem, de aztán jött ez a lány, és ő sokkal szebb, a másiknak meg nagyon összetörtem a szívét. Ezért picit örülök, hogy végre én is visszautasítottam valakit és nem csak engem.. De a lényeg! Van okom reménykedni?

Szerintetek lehet ebből komoly?


2019. márc. 31. 16:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Az ég mentsen meg tőled minden nőt! Így fogod fel az ismerkedést, hogy végre te is visszautasíthattál egy lányt, aki szeretett? Neked egy kéretlen gyermek lakik az agyadban, és nyilvánvaló, hogy 23 évesen miért vagy még szűz.

Nem való még neked a párkapcsolat, nemhogy életre szóló, de semmilyen se.

2019. márc. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
*éretlen gyermek
2019. márc. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval. Ne a külsőségek alapján dönts te marharépa. Lehet, hogy az a csaj aki Beled volt esve sokkal jobban törődne veled mint akivel most "randizgatsz". Vagy fogd meg szépen a tökeidet és állj a csaj elé, hogy "bocsáss meg hogy ekkora pénisz voltam, de rájöttem hogy hülyegyerek módjára viselkedtem, próbáljuk meg ezt az egészet" és kész.
2019. márc. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is egyetértek az egyes válaszolóval!

Nem voltál te szerelmes abba a csajba, különben nem érdekelt volna h van aki szebb nála és ezért utasítottad vissza.

Ilyen felfogással érthető h még miért nem volt 1 csajod sem.

2019. márc. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem voltam szerelmes, csak kezdtem többet érezni.
2019. márc. 31. 17:04
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Vissza nyalt a fagyi.. Neked nem volt jó az akit te is szerettél és ő is szeretett, csak mert a másik "szebb".. A mostani meg csak barátkozni akar veled. Így jártál haver XD inkább maradj a zsebhokinál, mindenki jobban jár..
2019. márc. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nyilván kellek neki, különben október óta nem beszélhetnénk, ls néha randizunk is.
2019. márc. 31. 17:11
 8/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kellesz neki, de mint csak barát, sosem leszel vele kapcsolatban, ezt benézted :)
2019. márc. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha kellenél neki,október óta nem csak beszélnétek. Egy nő pár perc alatt leszűri akar-e tőled bármit (beszélgetésen kívül) .
2019. ápr. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Jobb is, hogy az első lány nincs veled, már biztosan kihevert egy ekkora tahót.


A másik lányért ha már dobtad az előzőt, igazán eléállhattál volna, hogy tetszel nekem, járjunk.

Természetesen érthető, hogy félsz a visszautasítástól, mivel még éretlen vagy. De jobb is így, nem keseríted meg mások életét gyermeteg gondolkodásoddal.

2019. aug. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!