Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ciki megírni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki megírni egy férfinak, hogy szexelnék vele?

Figyelt kérdés
Nagyon vágyom rá. Es kiváncsi vagyok rá,hogy mit tud. Ő már mondta ,hogy megdna ,csak még nem tudtuk összehozni. Ciki lenne ráirni? Mit írjak?
2019. ápr. 1. 20:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki, de ne írd le igy,csak éreztesd vele hogy te sem bánnád.

Én kifejezetten örülnék neki.39F

2019. ápr. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%

#4: honnan vetted ezt a hülyeséget? Semmi ilyesmi nincs. Akinek nem kellek, azt "kihúzom a listából", max. majd 70 évesen felkeresem, mikor egyedül fog sírni a sarokban egy panelban, hogy látod-látod, így jár az, akinek nem kellettem. De hogy felkeltené az érdeklődésem, persze, majd még feljelent zaklatásért, mert hát nemet mondott, nehogy már nyomuljak.

Állítólag a nőknél van ez, hogy valakire nemet mondanak, akkor csak azért is elkezd arra a férfire hajtani. Ebben sem hiszek. Sajnos számos nőre mondtam nemet, egy sem jött vissza soha, akkor sem, amikor megbántam, és én kezdeményeztem. Álomvilágban éltek.

28F

2019. ápr. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
79%
Nem ciki, ugyis csak ennyire tart.
2019. ápr. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%

#12

Akkor te valamit nagyon elronthattal a kommunikaciodban, en csak olyan lanyt ismerek akinek az kell akit nem kaphat meg egybol, nem hever a labai elott egy csettintesre, es ha visszautasitjak akkor elkezdi felkelteni az erdeklodeset. En is igy vagyok ezzel lanykent, es sok fiut ismerek aki szinten Szerintem azzal keverhetted ossze azt amire en gondolok, mikor ugy kapsz visszautasitast hogy a masik nem szimpi, nem akarsz eleve tole semmit, vagy csak nem tetszik. Akkor nyilvan nem megy utanad ez egyertelmu szerintem. Lehet hogy ez volt nalatok is a gond a lanyokkal.

Es meg ha ez nem is igy van, en akkor is ugy gondolom, hogy egy no soha ne menjen el odaig hogy rohan egy fiu utan, varja meg mig a ferfi ir ilyet neki, max enyhe noies celozgatast tegyen. De ez az EN velemenyem, ha neked mas akkor azt ird meg a kerdezonek, o meg majd eldonti mit hasznosit beloluk:)

2019. ápr. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!