Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez nagyon gáz? Mással is volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon gáz? Mással is volt hasonló?

Figyelt kérdés
22L létemre a 46 éves főnököm izgat...
2019. ápr. 3. 21:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az nem gáz h fiatal lány létedre az idősebb férfiak vonzanak téged. (Én is így vagyok ezzel) de az h ő a főnököd az kicsit gáz igen.
2019. ápr. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
xd fizetés enelést vagy előléptetést akarsz ?
2019. ápr. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
38%
Figyelj,óvatosan előrehajolsz és félrehúzod a bugyidat.Tövig belecsúszik a kétmarkos farkam,ha egy nő akarja.
2019. ápr. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez még nem. De ha kikezdesz vele, akkor az gáz lesz. Senki nem fogja elhinni, hogy a szexuális vonzalom miatt tetted. Ráadásul valószínű, hogy van családja.
2019. ápr. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kezével izgat, vagy mást is használ?
2019. ápr. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%

Nekem is az idősebbek jönnek be, szóval szerintem nem gáz, csak külső szemlélőnek biztosan furcsa

19/L

2019. ápr. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Minden lánynak/nőnek az idosebbek jonnek be amikor suliba jartam akinek lanynak volt baratja 3-4 evvel idosebb volt nem értettem soha hogy miert van ez de most 22 évesen sem tudom felfogni hogy miert mindig idosebb pasi kell a korombeliek is mind harmincas meg negyvenes forma emberekhez vonzodnak engem meg a rokonok melegek hisznek mert nem mutatok be baratnot de akit sikerulne felszedni nem lenne tobb max 17 mert szamukra meg en vagyok az idosebb de ok nekem meg “kicsik” elbszott egy dolog ez
2019. ápr. 4. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem gäz
2019. ápr. 4. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem gáz. De mindenképpen tudni kell a helyén kezelni.

42/F

2019. ápr. 4. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!