Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pónifétis mennyire gáz?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pónifétis mennyire gáz? Hallottatok már ilyenről? N

Figyelt kérdés
Nos.. hosszú lesz és előre leszögezem hogy nem vagyok zoofil. Mióta szexuális értelemben az eszemet tudom (kb. 14 éves korra saccolnám..), olyan gondolatok izgatnak fel hogy egy férfi póniként bánik velem az ágyba, kantárt rak a számba, húzza a copfba kötött hajam és állatként kezel, rámül. Ezzel érdemes lenne szexualpszichológushoz fordulni? Eddig egyik páromnak sem mertem elmondani, csak maszturbációkor jönnek elő az ilyen gondolatok meg titokban akkor is mikor férfivel vagyok, és erre tudok igazán élvezni. Itt is csak anonim tudom elmondani. Szerintetek ez nagyon beteg dolog?

2019. ápr. 6. 17:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
42%
Azt meg hogy miért van az embernek ilyen hajlama szerintem senki nem tudja, bármit rá lehet húzni, ha pl valaki szeret másokat korbácsolni biztos bántalmazták és így "áll bosszút" de ha szereti ha korbácsolják biztos bántalmazták és ezért ezt élvezi, akármi van az életedben ráfogják, ha van köze hozzá ha nincs.
2019. ápr. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
63%

Leszögezem hogy nem vagyok zoofil F vagyok.

Viszont láttam videón nőt akit igazi pónicsődörök ugranak meg és hágnak meg.Nagyon bírja azokat a nagy farkakat,szerintem élvezi.Nem lehet valami fejfájós nő.

2019. ápr. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szerepjáték,bdsm
2019. ápr. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Hát ilyenről még nem hallottam, és igen kicsit gáz, de ez a te fétised.

Merd elmondani a pasiknak, soha nem tudhatod h kinek jönne be és kinek nem.

2019. ápr. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 kisördög1 ***** válasza:
Ilyen szerepjátékról még nem - csak hasonlóról - hallottam, de izgalmas. Ki kéne próbálnod a valóságban is egy megfelelő partnerrel aki bevállalja.
2019. máj. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!