Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért kérdezi egy hölgy első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kérdezi egy hölgy első közös szex után tőlem, hogy jó volt-e nekem meg, hogy nem csalódtam-e benne?

Figyelt kérdés
Szerintem elég jól sikerült kb 20percig tartott,mielőtt elélveztem,láthatóan neki is jó volt. Meg keres ,nem adja jelét,hogy le akarna lépni(amúgy ő komoly kapcsolatba van).Nincs elég önbizalma azért kérdezheti? Mindig ha dicsérem a külsejét,nagyon szerénykedik.
2019. ápr. 6. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A hölgy megtanult bizonyos normákat az élete során amik szerint él. Vagy a szexuális tudása miatt kérdezte, hogy nem csalódtál-e benne. Vagy azért mert párja van és mégis szexelt veled. Szerintem az előbbi a jó megoldás. :-)
2019. ápr. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha komoly kapcsolata lenne akkor nem dugna veled.
2019. ápr. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%

Szüksége van visszacsatolásra. Esetleg ezt a párkapcsolaton belül nem kapja meg..

Emiatt csökken az önbizalma/ önértékelése.


Dícsérd többet! Nagyon fog neki örülni! 🤗


17L

2019. ápr. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Whitewolf19 ***** válasza:
33%

Valahogy.. senkinek.. nem jut eszébe milyen undorító ez az egész...? Kapcsolat mellett.. kíváncsi lennék, milyen lenne, ha vissza kapnák az ilyen emberek.. Nekem még sosem volt ilyen, hála Istennek.. de szomorú, hogy ez ennyire hétköznapivá vált..


F/23

2019. ápr. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%

"Valahogy.. senkinek.. nem jut eszébe milyen undorító ez az egész."

Tegyük fel, hogy van egy csinos feleséged, aki dolgozik, otthon ellátja a gyereketeket, megcsinálja a házi munka ráeső részét. Emellett okos, vicces, imádja a szexet, és imádna veled szexelni, ha te szexelnél vele, csak nem teszed. Ellenben te hetekig rá sem néznél, soha nem dicsérnéd, nem becsülnéd, csak mert nem fizikai munkát végez, hanem szellemit, de a keresetével nagyot lendülnétek egzisztenciálisan, de emellett te csak ócsárolnád, nem vennéd semmibe, ha csinos, akkor azt vágnád a fejéhez, hogy na, kivel fogsz le..feküdni? Nos, őszintén, te a feleség helyében nem d..gnál mással? Elválni nem tudtok, mert a feleséged próbálna elmenni, azonban a gyereketek annyira kötődne az addigi lakóhelyéhez, életéhez, aki még kicsi és a férj naponta tenné tönkre az életedet, mert elmentél, nem lenne egy deka segítsége, nem tudna dolgozni, ha külön költöznétek, ugyanis korábban elmegy a feleség dolgozni, mert vidékre jár és napi 11 órát van távol az otthonától a munka miatt, így nem tudná iskolába vinni, nem tudna otthon lenni vele táppénzen, ha beteg, mert akkor elveszítené a munkahelyét, te nem értenéd meg, ha legalább egy kis boldogságot keresne az életben?! Ne ítélkezz mindaddig, amíg nem voltál egy ilyen helyzetben!

2019. ápr. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
47%
Utolsó: Hagyjad, csak 23 éves...Majd ha dupla ennyi idős lesz, vagy csak 10-el több, rájön ő is...
2019. ápr. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!