Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, titeket zavarna, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket zavarna, ha a barátotokról kiderülne, hogy biszex, és fiúkkal is szexel, miközben együtt vagytok?

Figyelt kérdés

A fiúkhoz csak szexuálisan vonzódik a barátotok, de rendszeresen igényli a fiús szexet, közben szeret titeket és együtt lenni veletek...

Mit tennétek?



2019. ápr. 7. 07:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is másban van a farka, szóval én ezt megcsalásnak venném
2019. ápr. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Szakítanék vele.
2019. ápr. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Pasi vagyok, a másik oldal felől nézve elég furcsa. Nálam ez tipikusan kettős mérce. Azt gondolom nem zavarna, ha az asszony más nőkkel is együtt lenne - persze nincs szó erről - viszont ha lány lennék nagyon utálnám, hogy a pasim más pasikkal dug.
2019. ápr. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
A fo problema nem az lenne hogy biszex hanem hogy a hátam mögött mas pasikkal van.
2019. ápr. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy megcsalás, mindegy kivel csinálja. Sajnos nekem ez nem fér bele.
2019. ápr. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Úgyan úgy megcsalás, mintha nőbe mártaná a farkát.
2019. ápr. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ott van, hogy ha kiderülne.

Szerintem a legbunkóbb dolog az egészben, ha mondjuk egytt lennék x éve a barátommal, és titokban kefél, és erre nekem kell rájönnöm.

Milyen kapcsolat ez?

Ha hazudik, akkor hogy higgyjem el, hogy szeret?

2019. ápr. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
30%

Az aids betegek 92%-a homi/bi fijúcska, mert kakiba mártogatja a brét. (illetve a saját fosát tosszák a vérébe, ha ő a "kapó")


Amúgy is megcsalás, de azt meg lehet oldani azzal, hogy elküldöd melegebb éghajlatra.

Az éccel azért kicsit többet kell foglalkozni.

2019. ápr. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

8as:

Nem kell biszexnek lenned ehhez.

Elég az ha egy olyan csajjal kefélsz aki már volt bi pasival, vagy ha a pasija titokban bi.


Hallottam már olyanról, hogy egy meleg srác egy családos bi pasitól kapta el.

2019. ápr. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen, természetesen zavarna!
2019. ápr. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!