Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, titeket zavarna, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket zavarna, ha a barátotokról kiderülne, hogy biszex, és fiúkkal is szexel, miközben együtt vagytok?

Figyelt kérdés

A fiúkhoz csak szexuálisan vonzódik a barátotok, de rendszeresen igényli a fiús szexet, közben szeret titeket és együtt lenni veletek...

Mit tennétek?



2019. ápr. 7. 07:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
férfi 27.éves vagyok és bi, feleségem és gyermekeim vannak, és van egy fiú barátom akivel szexelek, dugni nem dugjuk egymást, minden måst igen, mindig is tudtam hogy ilyen vagyok, de mindig is lánnyal akartam családot alkotni, a fiú barátomnak is nő a párja, nekik is van család. A feleségem nem tidja ezt a kilengésem és nem is szeretném neki elmondani, pontosan azért mert nem szeretném ha emiatt feszültség lenne köztünk, amit nem tudunk az nem fáj..rendszeresen eljárok sportolni, nem feltünő hogy vannak délutánjaim amikor elmegyek, és ettől ugyan ugy teljesítek otthon is. meg lehet kövezni, de nem fogom otthon elmondani.
2021. márc. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
11 vagyok.. és szeretem a feleségem szerelemből házasodtunk össze.. vele szeretnék mindig élni, és nagyon is jól megvagyunk. 2 gyermekünk van, mi igy vagyunk család.
2021. márc. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!