Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiakat mennyire riasztja a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiakat mennyire riasztja a húsz feletti szűz nőkkel való ismerkedés?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 17. 21:32
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
46%
Mit értesz nyert ügy alatt? Azt, hogy ragaszkodni fog hozzám nagyon? Ezt én még nem nevezném nyert ügynek. Ez adott esetben terhes is lehet eléggé.
2019. ápr. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
89%

Én 20 vagyok és úgy veszem észre hogy nem riasztja őket.

Ha valakivel ismerkedem, nem azzal kezdem hogy “ Ja amúgy szűz vagyok.” És miután már megszeretett nyilván nem fogja érdekelni, sőt inkább örül neki.

2019. ápr. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
61%
Egyáltalán nem riaszt!
2019. ápr. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 StevenUp ***** válasza:
77%
Nekem annak függvényében bejönne (vagy nem) hogy választ kapok e a "miért?" re :)
2019. ápr. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
83%
semennyire
2019. ápr. 18. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
26%
Az olyan lány aki húsz felett is szűz, annak oka van. Én inkább kerülném.
2019. ápr. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
86%
#16 Nem is ismered, de ha megtudod hogy szűz már azt gondolod hogy tuti valami baja van? Ez szánalmas!
2019. ápr. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
72%

Általánosan 20-25 között nem gond...de 25 felett pontosan olyan kísérő mentális tüneteket okoz mint a férfiaknál.


Az oka és a következménye is ugyan ez.


Annyit tudni kell, hogy nagy eséllyel pszichológiai probléma, súlyos szorongás, testképzavar húzódik ezek mögött.


Azért valljuk be, nőként 25 felett szűznek maradni az nagy művészet. Lényegében bárhol korlátlan lehetősége van ismerkedni a nőknek, kb 10x annyi eséllyel, mint egy átlag férfi.


Úgyhogy ott tényleg komoly gondok vannak fejben.


Tapasztallatból beszélek, találkozgattam két szűz 24/27 éves lánnyal... egyébként még csinosak is voltak... de olyan elcsesszett felfogásuk volt, és görcsös hozzáállásuk, hogy hamar végeszakadt. Kit érdekel megvan e a szűzhártyája? Engem nem. Maga az idősszűz lét és személyiség ami nagyon ijesztő sokszor.


Ezen kell változtatni és nyitni az emberek felé.

2019. ápr. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
79%
Ha komoly kapcsolatot akar, nemhogy nem zavarja, hanem kifejezetten vonzza.
2019. ápr. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
83%
#19 attól senki nem lesz jobban alkalmas komoly kapcsoltra, hogy húszas éveiben járva még esetleg szűz. Ezt valószínűleg azért gondolod így, mert magad is tapsztalatlan vagy és van egy ilyen hibás prekoncepciód.
2019. ápr. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!