Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiakat mennyire riasztja a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiakat mennyire riasztja a húsz feletti szűz nőkkel való ismerkedés?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 17. 21:32
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem, sőt inkább vonzó. Leginkább, ha velem veszti el.
2019. ápr. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
42%

#20 annak azért van valami oka, hogy nem feküdt össze fűvel-fával.

Ahogy a másik végletnek is megvan a maga oka.

Amúgy igen, úgy gondolom, van összefüggés a partnerek száma és a komoly kapcsolatra való alkalmasság között.

2019. ápr. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
55%
Ha az egy éjszakás nem érdekli az baj.Mert ha férjhez megy és nem passzolnának, szex terén akkor mit tenne elválik vagy mi.
2019. ápr. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
engem nem riaszt. csak legyen beválalós.
2019. ápr. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

"Tapasztallatból beszélek, találkozgattam két szűz 24/27 éves lánnyal."

2 csajból vontad le az átlagot? Az szép...


"van összefüggés a partnerek száma és a komoly kapcsolatra való alkalmasság között"

Ja mert szerinted minél több partner, annál inkább alkalmas? Szerintem meg pont nem, oka van annak, hogy senki mellett nem maradt meg..


".Mert ha férjhez megy és nem passzolnának, szex terén akkor mit tenne elválik vagy mi."

Ki mondta, hogy házasságig várnak?

2019. szept. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!