Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Milyen dolgok zavarhat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen dolgok zavarhatnak benneteket a saját testetekkel kapcsolatban, szexuális téren? Például nem egyforma a mellem, milyen lehet az illatom/ízem ott, stb.

Figyelt kérdés

Azért kérdezem ezeket, mert szeretném barátnőm megerősíteni, és nem hiszem, hogy mindent elmond, ami esetleg zavarhatja magában. Szerintem ez sok lánynál hasonlóságot kell, hogy mutasson.


Osztanátok meg esetleg magatokról olyan "tévhiteket", gondolatokat, melyek sokáig aggasztottak / netán valamiféle pozitív megerősítés a kapcsán jól esett nektek?


2019. ápr. 20. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Szúrós a testem a borotvával való szőrtelenítéstől.
2019. ápr. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen az ízem ott lent, nálam ez okoz gátlást.

(Elvileg jó, de na..)

2019. ápr. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire szúrja a borosta amikor épp nem frissen vagyok borotválva. Ami meg ennél sokkal jobban zavar az az hogy fogalmam sincs hogy mennyire vagyok szűk, mennyit érez belőlem. Kicsit félek hogy ő nem élvezi annyira mint én 😅
2019. ápr. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A bőröm színe nem tetszik lent. A kisajkaknál sötétebb, illetve combhajlatban.
2019. ápr. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!