Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért szégyenlős a barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szégyenlős a barátnőm akkor amikor épp menstruál?

Figyelt kérdés

Akkor nem szereti ha sokáig ölelem, és fogdosom a fenekét.

Pedig én olyankor is nagyon szívesen nyalnám a csiklóját. Azzal talán enyhülne a fájdalma. De ő ilyenkor semmit sem akar. Még bugyira sem vetkőztethetem le.

Minden lány ilyen?


2019. ápr. 26. 21:58
 1/5 Yskirde ***** válasza:
100%
Talán mert nem túl szexi ha éppen vérzik és ott a betét meg minden. Meg ugye bàrmikor átvérezheti... Ezért nem akarja. Ilyenkor a legtöbb nő nyugalmat akar, azt igazán megadhatod neki. Lehet épp rohadtul fáj neki, vagy idegbeteg.
2019. ápr. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Régen én is ilyen voltam, egy olyan pasi kellett mellém, aki mellett végre azt érzem, hogy nem gázak az ilyen dolgok. Teljesen természetes, hogy kakilni kell, vagy menstruálok. Ha te is ilyen lazább vagy, idővel lazulni fog. Nekem kb fél év volt.
2019. ápr. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok ilyen
2019. ápr. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sok nő ilyen, ha megvan neki, semmit se enged. Aztán, amikor felizgattam, azt vettem észre, hogy már nem tiltakozott annyira, végül kinyaltam, és nagyon elélvezett. (Tampon volt, és nem a legerősebb napon történt.) A mensije viszont nem lett fájdalommentes. :-(
2019. ápr. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Szégyenlös az ilyen lány. Neked meg az a dolgod, hogy meggyözd, neked mennyire szép ilyenkor a puncija és milyen finom az ize.
2019. ápr. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!