Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ma szeretnék prostihoz menni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma szeretnék prostihoz menni életemben először. Ha felhivom akkor miket fog kérdezni?

Figyelt kérdés
Ha ott vagyok akkor mi hogyan zajlik? Bemegyek az ajtón...
2019. ápr. 28. 09:54
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
Szóljál apudnak, hogy kisérjen el kézen fogva, aztán mutassa meg,mit kell csinálni.. Basszus, ennyire béna nem lehetsz! Előbb kommunikálni kellene megtanulni, csak aztán dugni.
2019. ápr. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Felhívod, köszönés, elmondod miért telefonálsz, és időpontot szeretnél kérni.

Előveszi a naptárját, és megnézni milyen időpontra tud előjegyezni, majd kéri a neved, a tajszámod stb.

Ha orvoshoz megyek így szokott működni, talán itt is így megy :D

2019. ápr. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Neked kell kérdezni. Árakat, mire van lehetőség, stb. Utána megbeszéltek egy idöpontot, és ennyi.
2019. ápr. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Amikor állásinterjúra mentem, én előtte elmentem egy kevésbé érdekes interjúra, hogy gyakoroljak.

Tedd ezt te is!

Hívj fel egy kevésbé szimpatikus lányt, kérj időpontot, stb..

Aztán mondd le, és hívj egy szimpi csajt!

2019. ápr. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Én nem voltam még prostinál, de szerintem az életkorodra rá fog kérdezni, meg esetleg arra h kisebbségi vagy-e
2019. ápr. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
21%
Mindegy mit mondasz neki, az érdekli hogy mennyi lóvé van nálad. Ez csak egy r* banc
2019. ápr. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Mert jó érzés nekik h egy nő torkát döfködik a f*rkukkal, és az öklendezés mégjobban stimulálja a f*rkukat."


Persze meg legyen szimpatikus is a csajnak, illetve legyen meg a szikra is, mi? :D


Az egész kereslet-kínálat.

Elmondja ő mit, miket vállal be a szexben és mennyiért (ez a kínálat), ha a kereslet (te mint fizető ügyfél ezekre a dolgokra vágysz amit vállal) akkor megtörténtik a dolog. Ha meg nem akkor mész tovább és keresel egy olyan csajt, aki vállaja azokat a dolgokat a szexben, amire igényed van. Te fizetsz, ergo te döntöd el miért fizetsz.

2019. ápr. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!