Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak, ha nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha nagyon szeretnék szexelni, de prostihoz nem akarok menni?

Figyelt kérdés

Nincs senki a láthatáron.

Inkább egy "sima" lánynak fizetnék, de olyat nem találok sajnos. Prostiktól szerintem undorondnék, és lehet fel sem állna.


2019. ápr. 27. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Mekkora duma,"sima lány" nem fekszik le pénzért. :)
2019. ápr. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha mindenképp pénzért keresel vkit akkor jobb ha megbarátkozol azzal h lassan prostihoz kell menned.


Attól h itt sajnáltatod magad, még nem fog 10 lány rád írni h őket megdughatod.


L

2019. ápr. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Barátnőt szeretnék, de nem találok.

Pedig rendes vagyok, és jól nézek ki:DDD

2019. ápr. 27. 22:00
 4/6 anonim ***** válasza:
84%

"nagyon szeretnék szexelni"

"Prostiktól szerintem undorondnék, és lehet fel sem állna"

Annyira kanos vagy, hogy még válogatsz is? :D

2019. ápr. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hol laksz? hány éves vagy?
2019. ápr. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Túlmisztifikálod. Régen 14-15-15 körül vitte az apja prostihoz a fiát. Párat lökött, Beleélvezett, felhúzta a cipzárát, és túl volt az elsőn. Aztán fontosabb dolgokkal tölthette az idejét, és az akkori olasz maffiák férfiai tudták, hogy nem engedhetik meg, a pina körül forogjon a fia agya, mert elpazarolja az egész életét. Szóval te meddig vársz a nagy Ő-re? Meddig szívatod magadat a rózsaszín szirupos mesékkel?
2019. ápr. 28. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!