Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megérné emiatt prostihoz menni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megérné emiatt prostihoz menni?

Figyelt kérdés
Lehet furán hangzik ,de nő vagyok és szeretnék elmenni egy nő prostihoz. Van egy vágyam régóta amit szeretnék kipróbálni. Van párom is ,de ő nem akarja kipróbálni. Nagyon gáz lenne? Vagy ez megcsalás lenne? Aktus nem lenne
2019. ápr. 22. 17:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Mi az a vágy? Hátha segíthetek. :)
2019. ápr. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem ismerkedem pasikkal
2019. ápr. 22. 17:47
 3/20 A kérdező kommentje:
Heteró vagyok van párom amint olvastad te nagyon okos. Csak van egy vágyam amit nem ad meg a párom es inkább nőt keresnēk rá. Nem egy perverz pasit
2019. ápr. 22. 18:00
 4/20 anonim ***** válasza:
Honnan tudod hogy nem pasi volt? :D
2019. ápr. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem lenne gáz. Vannak nagyon bevállalos lányok akik lánykalandot örömmel vállalnak. Csak arrol nem tudok véleményt mondani, hogy megcsalás, vagy nem, amig nem irod le azt. (Akár priviben.)
2019. ápr. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
90%

Első vagyok és lány.

De te meg egy flegma nőszemély vagy, kérdeztem mi a vágyad, de még azt sem sikerült kiköhögnöd, csak flegmáskodsz itt mindenkivel!

2019. ápr. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
15%

Tehát én vagyok a buta , de te heteroként nővel akarsz gusztustalankodni és én ítélem meg rosszúl a helyzetet.


Veled amúgy semmi gond, nyílván!


Csak nem vagy hetero...

2019. ápr. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Bocsi akkor első azt hittem pasi vagy. Azok szoktak ilyeneket írni
2019. ápr. 22. 18:37
 9/20 A kérdező kommentje:
Nem szexelni akarok nővel
2019. ápr. 22. 18:38
 10/20 anonim ***** válasza:
Nem szexelni, hanem? Konkréatan mi az, amit nem kapaz meg a párodtól, de egy prostitól igen?
2019. ápr. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!