Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem akar a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar a barátom orálisan kielégíteni?

Figyelt kérdés

Egyszer csináltuk az elején, meg előttem lefeküdt valakivel egyszer, vele is állítólag csinálta, de azóta nem igazán hajlandó rá. Ha én csinálom neki, azt élvezi. Hogyan vegyem rá, hogy nekem is csinálja, vagy legalább mondja el, hogy miért nem akarja?


N



2019. máj. 3. 08:50
1 2
 11/13 ÉrettFfi ***** válasza:
A barátodat kérdezd meg mert itt csak találgatni lehet,
2019. máj. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Imádok nőt nyalni de csak akkor ha jó íze van. Sajnos ahogy pasasban is találkoznak a nők rossz ízűvel, úgy a pasik is foghatnak ki rossz ízű nőket. Ha nem akarok nyalni annak kizárólag ez az oka.
2019. máj. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ez tök egyértelmű. Majdnemhogy jobban szeretem az oralt mint a szexet. Meghalok az "ápolt" punci illatért és ízért. De, sajnos az a tapasztalatom hogy nem minden nő van ezzel így és nem ápoltak maximálisan nem figyelmesek magukkal szembe sem. Mikor van csajom, még arra is figyelek hogy lúgosítsak és csomó ananászt kevés húst fogyasztok hogy jó íze legyen. Ugyan ez van nálatok csajoknál is. :)
2019. máj. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!