Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek akiknek nem volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akiknek nem volt tini korukban kapcsolatuk, és nem tizen évesen vesztették el azoknak általában a kinézetükkel van a gond?

Figyelt kérdés

Én sajnos nem szexeltem tiniként. Eléggé későn érő kinézetem volt. Magas voltam már 15 évesen, de az arcom meg a testalkatom nagyon gyerekes volt.

Most így 22 évesen már talán kezdek férfiasodni, de még mindig nem az igazi.

Szerintetek aki jól néz ki annak már tizen évesen van kapcsolata?


2019. máj. 4. 17:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát nézd... én 25 évesen vesztettem el a szüzességem. A külsőmmel ebből a szempontból semmi baj nincs, teljesen átlagos férfi külsővel rendelkezem. Az önbizalmammal annál több gond volt és ez látszott is rajtam.
2019. máj. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!