Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A puncs. Hu oldalon vannak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A puncs. Hu oldalon vannak olyan lányok akik egy kis pénzért belemennek 1 éjszakásba vagy csak hosszú távú támogatás kell nekik? 20f

Figyelt kérdés
2019. máj. 6. 23:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha egyéjszakás kell arra ott van a rosszlanyok.hu. Egy sugarbaby-s oldalon anyagi támogatás és drága ajándékok kellenek.
2019. máj. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ott mindegyik egy akkora marhát keres amelyik milliókkal támogatja öket gyakorlatilag a semmiért cserébe.

Csak azt felejtik el hogy akinek sok a pénze az nem biztos hogy hogy hülye...

2019. máj. 7. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Vannak azért fullos nők akik kaphatóak egy-egy alkalomra. Én ilyenekkel szoktam csak találkozgatni.


[link]

2019. máj. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyenek szerintem rendelnek a rosszlányokon is, csak beetetik a marhákkal hogy "diáklány vagyok, és meg vagyok szorulva" dumát....

közben napi harminc farkat szivattyúz le.

2019. máj. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Biztos lehet ilyet is találni, amit én nehezen hinnék el mert nehezen is ellenőrizhető hogy ha úgy állapodunk meg hogy mással nem csak velem fekszik le hogy be is tartja... És igen nagyon gyakran kiderül hogy nem is egyetemista az egyetemista, pedig ha én ilyen lányt keresek az tíz másodperc után kiderül.. És nem kell vizsgáztatni..
2019. máj. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 pedig vannak, csak ki kell nyitni a buxát. Fizetni az egyetemét, albérletét stb...
2019. máj. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!